Gry

Redakcja
redaguje Rafał Stanowski

Need For Speed: Hot Pursuit

premiera: 19 listopada.

Wydawca: EA Polska,producent: Criterion Studios

„NFS” jeździ po naszych komputerach już od16 lat! Dostajemy do rąk najnowszy odcinek interaktywnego filmu z serii „policja kontra ścigani”. Czeka nas intrygująca zmiana – mamy nie tylko wiać przed policją, ale wystąpimy również w roli oficjalnego stróża prawa. Możemy pobawić się w jazdę na sygnale, blokowanie dróg lub wezwać kawalerię w postaci śmigłowca. Grę postawiło na koła studio Criterion znane z produkcji „Bournouta”, więc czeka nas odjazd na top gear.

 

 

Medal of Honor

premiera: 15 października.

Wydawca: EA Polska, producent: EA Games

EA walczy o reanimację „Medala”, jednej z najsłynniejszych serii wojennych. Porzucamy zakurzone czasy drugiej wojny światowej, by wylądować na nieprzychylnych terenach Afganistanu. Zamiast Thompsona do rąk dostajemy M4 i zaczynamy siłą wprowadzać demokrację. Testowaliśmy grę w wersji beta i była bardzo obiecująca. Zapowiada się połączenie starego dobrego „Medala” z patentami znanymi z „Modern Warfare”. Opracowany przez weteranów z EA Dice tryb wieloosobowy ma potencjał broni masowego rażenia. Wykopana grafika, odpałowe efekty dźwiękowe, urozmaicone mapy i mnóstwo broni – „MoH” posiada wszystko, za co fani gier wojennych są gotowi oddać życie (wirtualne, rzecz jasna).

FIFA 11

premiera: 1 października.

Wydawca: EA Polska, producent: EA Sports

Polski futbol stoi w miejscu, za to „FIFA” stale się ulepsza. W najnowszej wersji, wyprodukowanej przez kanadyjskie studio EA, mają zniknąć niedociągnięcia z poprzedniej wersji, przede wszystkich dość schematyczna gra. Nacisk położono też na rozwój piłkarzy, oczywiście, nie intelektualny, lecz sportowy. Mamy zauważyć poważną różnicę między zagraniami Leo Messiego a polskich gwiazd ekstraklasy. Tuningowi poddano także stronę wizualną, która ma być jeszcze bardziej efektowna. Po raz pierwszy możemy wgrać do programu własną muzykę, co nie będzie pewnie potrzebne, gdyż ścieżka dźwiękowa „FIFA” była zawsze rewelacyjna.

Two Worlds II

premiera: październik.

Wydawca: Zuxxez/CD Projekt, producent: Reality Pump

Premiera drugiej części „Wiedźmina” dopiero w 2011, więc warto teraz odwiedzić świat „Two Worlds II”. Wyprodukowana przez krakowskie studio Reality Pump gra to zaawansowany cRPG osadzony w konwencji fantasy. W pierwszej części „TW” innowacją było wprowadzenie jazdy na koniu, teraz dostajemy do rąk stery łodzi i żaglowców. To oznacza, że kraina, po której przyjdzie nam się poruszać, jest ogromna. Ma być także bardziej interaktywna, zmuszając gracza do nieustannego myślenia. Zabawa zabierze więcej czasu niż potrzeba na przeczytanie trylogii Tolkiena.

Wideo

Dodaj ogłoszenie