Halowe rozgrywki na finiszu

DW
Świadczy to o wyrównanym poziomie rywalizacji oraz o zaciętym charakterze większości spotkań. Najzacieklejsza walka rozgorzała w lidze oldbojów, ekstraklasie futsalu oraz w I lidze amatorskiej, gdzie kandydatów do pierwszej lokaty dzieli minimalna różnica punktów.

FUTSAL. Z wolna dobiegają końca rozgrywki w nowosądeckich ligach halowych. Na kilka kolejek przed metą wciąż nie wiadomo, które drużyny sięgną w poszczególnych grupach po zwycięstwa.

Ostatnie wyniki oraz aktualne tabele:

XIX edycja Nowosądeckiej Ligi Futsalu oldbojów im. Jana Kalarusa

Ratusz - Sandecja/Derwal 4-3 (bramki: Dąbrowski 3, Olszowski - Fałowski 2, Szczepański);

Helena - Zabełcze 11-0 (Krzak 4, Chronowski 3, Buchała, Grędziak, Górowski, Klok);

Autokomis Max - Polonia 4-1 (Michalski 2, Fałowski, Smoleń -Warchoł);

Transblach - Jedność/Oldboje 4-3 (Gaik 2, Kwaśniewski, Musiał - Rzeszuto, Świerad, Borek).

1. Ratusz 11 28 74-33

2. Sandecja/Derwal 12 27 80-41

3. Autokomis Max 12 23 40-25

4. Transblach 12 22 52-39

5. Helena 12 21 56-36

6. Jedność/Oldboje 11 9 45-48

7. Zabełcze 12 6 28-99

8. Polonia 12 3 21-71

W poniedziałek, 15 marca zagrają: Autokomis Max - Zabełcze, godz. 19, Sandecja/Derwal - Jedność/Oldboje , 19.45, Transblach - Helena, 20.30 i Polonia - Ratusz, 21.15. ,

Nowosądecka Liga Futsalu

Ekstraklasa

Rejs - Wysowski/kuchnie 6-2 (Halaś, Małek, Czernecki, Król, Skrzypiec, samobójcza - Wysowski, Ulucki);

Polmex - Rejs 3-1 (Łagosz 3 - Małek);

ITC Polska - Diabły 3-1 (G. Nowak 3 - Hedwig);

Wysowski/kuchnie -AZS PWSZ 5-3 (Ciastoń, Bajdel, Bogdański, Smoleń, samobójcza - Nieć 2, Plata);

SportNet - BeerTeam 7-4 (Łukasik 4, Fałowski 2, Polański - Świerad 2, Tumidaj, Sromek).

1. SportNet 11 25 55-30

2. Polmex 12 25 51-29

3. Rejs 12 24 58-35

4. ITC Polska 12 16 48-71

5. Wysowski/kuch12 15 39-45

6. BeerTeam 11 13 47-60

7. AZS PWSZ 10 9 32-43

8. Diabły 12 4 38-55

Dzisiaj zmierzą się: SportNet - Diabły, 18, Rejs - AZS PWSZ, 18.45, Wysowski/kuchnie - BeerTeam 19.30 oraz ITC Polska -Polmex 20.15.

I liga

Roben - Biegoniczanka 5-0 (J. Borek 2, K. Borek, M. Borek, Cebula);

Krokus Przyszowa - ZES 4-2 (Skirliński 2, Pietrucha, Leśniak - Marcin Duda, Michał Duda);

Nawoj - Zabełcze 1-6 (Kotlarski - Darowski 3, Chojnowski 2, Karpiak);

BubaSport - Librantovia 9-2 (Górnicki 3, Sobczyk 3, Toczek, Lipiński, Kmiecik - Bomba 2);

Copacabana - Biegoniczanka 10-2 (Stryczek 5, Jajeśnica, Doktor, Stankiewicz, Matląg, Zawada - Dziaduła, Popiela);

Librantovia - Roben 7-3 (Pieńko 3, Filip 3, Bomba - Kotlarski 2, K. Borek);

Krokus - Zabełcze 4-3 (Skirliński 3, Leśniak - Święs 2, Chojnowski);

Nawoj - ZES 5-3 (Hasior, Kotlarski, T. Kulpa, Horowski, Kołodziej - Rzeszuto, Kolasa, Berowski)

Copacabana - BubaSport 7-4 (W. Zawada 3, Doktor 2, Matląg, Piwowar - Sobczyk 2, Toczek, Mróz);

Nawoj - Krokus 5-0 walkower; Zabełcze - ZES 5-0 w. o.;

BubaSport - Biegoniczanka 5-0 w. o.

Copacabana - Roben 5-0.

1. Krokus 11 30 64-31

2. Nawoj 11 25 53-37

3. Zabełcze 11 21 54-32

4. ZES 11 13 43-49

5. Copacabana 11 19 68-45

6. BubaSport 11 15 59-60

7. Librantovia 10 10 32-41

8. Roben 11 8 24-53

9. Biegoniczanka 11 3 19-68

Dzisiaj zagrają: Copacabana - Librantovia 21 i BubaSport - Roben 21.45.

Nowosądeckie Amatorskie Ligi Futsalu

I liga

Autokomis Max - Novitus 5-1 (Wideł 2, Fałowski 2, Marcisz - Konieczny);

Ratusz - Spagnolo 1-0 (Olchawa)

Straż Graniczna/Hortex - Baad/Flexergis 5-1 (Krawczyk 2, Pawlik, Kalinowski, Zieliński - Olszowski);
Amper - Straż Miejska 3-1 (Jurkowski, Kędzior, Tabor -Tyrkiel);

Q/graf - Drobeksan 5-3 (Michalik 2, Oracz 2, Szczurek - Wojsław).

1. Spagnolo 13 31 81-39

2. Ratusz 13 31 72-43

3. Straż Graniczna 13 29 56-34

4. Autokomis Max 13 26 56-30

5. Q/graf 13 22 47-36

6. Amper 13 19 33-44

7. Drobeksan 13 11 43-70

8. Novitus 13 9 38-49

9. Baad/Flexergis 13 9 41-69

10. Straż Miejska 13 0 32-94

W środę, 24 marca grają: Baad/Flexergis - Novitus, 18.30 oraz Straż Graniczna/Hortex - Drobeksan, 19.15, zaś w czwartek, 25 marca: Ratusz - Amper, 20.30, Q/graf - Autokomis Max, 21.15 i Spagnolo - Straż Miejska, 22.

II liga

MagFerum - MirCars 5-0 w. o.;

Nasza Apteka - Basztowa 4-2 (Szafraniec 2, Urbaniak, Ł. Kociołek - Zakrzewski 2);

Wimarol - Norlys 2-5 (Łagosz 2 - Chochla 2, Sikorski, Szewczyk, Piekarz);

Wiśniowski - Elektryk 3-6 (Wasiluk, Tumidaj, Matląg - Wybroniec 3, Budnik 3);

AR/TUR - Mikulec 4-3 (Sowa 3, Skrzypiec - Ryś 2, Michalik);

MotoBiskupscy - Zakład Karny 2-4 (Śmierciak, Jasiński - Kożuch 2, M. Orzeł, Kociołek).

1. MagFerum 13 31 61-38

2. Nasza Apteka 13 24 64-42

3. Norlys 13 24 52-38

4. Basztowa 13 23 53-38

5. MirCars 13 20 56-62

6. Wimarol 13 16 40-52

7. AR/TUR 13 21 52-50

8. Elektryk 13 19 44-52

9. Zakład Karny 13 16 37-51

10. Mikulec 13 13 45-59

11. MotoBiskupscy 13 11 41-45

12. Wiśniowski 13 10 44-61

Najbliższe mecze: wtorek, 23 marca: MagFerum - Norlys 20.30, Basztowa - Wimarol, 21.15, Nasza Apteka - MirCars, 22, środa, 23 marca: Elektryk - Zakład Karny, 21.30, AR/TUR - MotoBiskupscy, 22.15, Mikulec - Wiśniowski, 23.

III liga

BubaSport - SGL Carbon 5-0 w. o.;

Bastek - ITC Polska 18-5 (Kulig 5, A. Zaryczny 4, Wnęk 3, P. Migacz 2, Zygmunt, I. Szewczyk, Z. Migacz, Sromek - Nowak 5);

ChromMet - kdesign 15-2 (Wituszyński 8, Kasina 4, Kamiński, Prusak, Ziaja - Rolka, Śliwa)

1. BubaSport 11 30 79-30

2. SGL Carbon 10 24 53-33

3. Bastek 10 16 73-44

4. ZPOW 10 15 56-59

5. ChromMet 10 12 49-42

6. ITCPolska 10 6 39-84

7. kdesign 11 4 32-87

Dzisiaj grają: ZPOW - Bastek 14, kdesign - ITCPolska, 14.45.

IV liga

BadBoys - TKKF Starówka 17-2 (M. Krok 6, Olchawa 4, Ł. Krok 3, Hila, M. Szkarłat, Ł. Szkarłat, samobójcza -Tokarczyk, samobójcza);

Zieloni - IPA 5-3 (Ciapała 2, Sadkiewicz 2, M. Gadzina -Sobczak 2, samobójcza);

BauGips - ZRB Romanek 7-2 (Marmol 4, Sobczak 2, Tomaszewski - Twardy, Podbielski);

TeleTaxi - BazPal - do rozegrania w terminie późniejszym.

1. Zieloni 12 33 91-21

2. Bad Boys 12 28 82-29

3. IPA 10 21 55-25

4. Bau-Gips 12 19 56-37

6. BazPal 10 14 51-43

5. ZRB Romanek 11 12 46-52

7. TKKF Starówka 12 3 17-136

8. TeleTaxi 11 1 16-71

Zestaw dzisiejszych spotkań: BauGips - BazPal 15.30, TeleTaxi - TKKF Starówka, 16.15 oraz ZRB Romanek - IPA, 17.

(DW)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie