Hat-trick Bystronia

Tramwaj: Szymski - Sosnowski, Kapusta, Urban (46 Wojsa) - Fularz, Milbałer, Machaczka (70 Górniak), Gaweł (65 Jakubowicz) - Bystroń, Pyla, Ileczko (80 Musiał).

Tramwaj Kraków - Cyrhla Krzczonów 7-0 (1-0)

1-0 Bystroń 25, 2-0 Pyla 46, 3-0 Ileczko 48, 4-0 Bystroń 59, 5-0 Bystroń 61 (karny), 6-0 Jakubowicz 78, 7-0 Musiał 85. Sędziował Jacek Wolak. Widzów 150.
 Cyrhla: Kluska - Hanuszek, C. Leśniak (49 Spyrka), J. Grymek (75 Bryl), Dziedzic - Kucała, T. Filipek, W. Grymek (60 Drabik), Bajerek - P. Filipek, K. Filipek (85 M. Leśniak).
 Oba zespoły w poprzedniej kolejce wysoko wygrały swoje mecze, stąd zapowiadało się bardzo ciekawie, jednak dominacja gospodarzy była bardzo widoczna. W I połowie z wielu sytuacji podopieczni Janusza Sputy wykorzystali jedną, kiedy po dośrodkowaniu Ileczki Bystroń strzałem głową z 8 metrów pokonał Kluskę. Minutę po rozpoczęciu gry po przerwie Pyla wykorzystał sytuację sam na sam, a 2 minuty później najpiękniejszą bramkę meczu zdobył Ileczko, po którego strzale piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. Goście próbowali ratować sytuację wprowadzając na plac swojego najlepszego strzelca Spyrkę, byłego gracza Dalinu Myślenice. Zespół Cyrhli stać było jednak tylko na jedną groźną akcję, której nie wykorzystał T. Filipek. Później kolejne bramki strzelali gracze Tramwaju.