Hokeiści rozpoczęli

SKH Sanok: Wawrzkiewicz - Gapa, A. Burnat - Demkowicz, Pinko, Secemski - Stolarik, R. Fraszko - Czuch, A. Fraszko, Dołgow - Zubik, Witek - Maślak, Mermer, Radwański, Sobera.

SKH Sanok - Podhale Nowy Targ 2-1 (2-0, 0-1, 0-0)

1-0 Mermer 13, 2-0 Maślak 19, 2-1 Biela 40. Sędziował Jacek Chadziński z Krakowa. Kary 10-24. Widzów 2500.
 Podhale: Rączka - Sroka, Łabuz - Różański, Szopiński, M. Piotrowski - Piotr Gil, B. Piotrowski - Malinowski, Zaręba, Biela - Gretka, S, Smreczyński - Słowakiewicz, Koszarek, T. Podlipni - Paweł Gil, Łukasz Gil, zapała, P. Smreczyński.
 Wprawdzie ekstraklasa hokejowa rusza w najbliższy piątek, jednak wczoraj odbył się awansem pierwszy mecz, w którym zespół SKH Sanok pewnie pokonał popularne "Szarotki".
 W 13 min akcję we własnej tercji rozpoczął Radwański, podał do Maślaka, ten wyłożył krążek przed bramkę Mermerowi, który pokonał Rączkę. Sześć minut później ponownie na wysokości zadania stanął trzeci atak gospodarzy i po podaniu Fraszki, Maślak posłał piłkę między parkanami bramkarza Podhala.
 Wydawało się, że w II tercji padać będą następne bramki, jednak mimo przewagi sanoczan wspaniale dysponowany Rączka nie dał się zaskoczyć. Bramkarz Podhala był najlepszym zawodnikiem meczu, jego interwencje uchroniły gości od wysokiej porażki. Tuż przed końcem II tercji Biela zdobył kontaktową bramkę zaskakując Wawrzkiewicza strzałem z bliskiej odległości. W III tercji nie padły już żadne bramki, choć gospodarze wypracowali wiele okazji. Najlepszą z nich miał w 56 min Demkowicz, ale przegrał pojedynek jeden na jeden z Rączką.