Hokejowa Liga Mistrzów: Grali przeciwnicy Cracovii

Andrzej Stanowski
Anna Kaczmarz
W Hokejowej Lidze Mistrzów grali rywale Comarch Cracovii. W gr. O w Pradze Sparta przegrała ze szwedzkim zespołem Farjestad BK Karlstad 1:2 (1:0, 0:0, 0:2).

Pierwsza tercja należała do gospodarzy, co potwierdzili golem Netik, który w Krakowie w meczu z „Pasami” popisał się hat-trickiem. Czesi mieli nadal przewagę, ale świetnie bronił w zespole szwedzkim reprezentacyjny bramkarz Norwegii Haugen.

W trzeciej tercji do ataku ruszyli goście i w 47 min w zamieszaniu wyrównał Persson. Szwedzi atakowali non-stop i w 54 min mocnym strzałem Aslund dał im prowadzenie.

Po tym meczu Szwedzi są nadal liderem w gr. O. W następnym meczu w tej grupie Sparta Praga w piątek 26 sierpnia podejmować będzie Comarch Cracovię.

Tu znajdziesz więcej najnowszych informacji o hokeju

Tabela
1. Farjestad... 2... 6... 7-2
2. Sparta... 2... 3... 8-4
3. Cracovia... 2...0... 3-12

Materiał oryginalny: Hokejowa Liga Mistrzów: Grali przeciwnicy Cracovii - Gazeta Krakowska