Horoskop dzienny na czwartek (dziś, 9.12). Które znaki zodiaku powinny podjąć wyzwanie?

Newsroom 360
Newsroom 360
Co przewidziała wróżka Xandra dla wszystkich znaków zodiaku na 9.12.2021
Co przewidziała wróżka Xandra dla wszystkich znaków zodiaku na 9.12.2021 Lidiia Moor/gettyimages.com
Udostępnij:
Zobacz horoskop na czwartek dla wszystkich znaków zodiaku. Co gwiazdy przygotowały dla Ciebie na dzisiaj? Przeczytaj, co według horoskopu wydarzy się w czwartek 9.12.2021. Czy będzie to coś złego? Zobacz horoskop na dziś (czwartek, 9.12.2021) dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny na czwartek dla Wodników

Nadchodzący czas przyniesie Wodnikom więcej optymizmu, ale i próżności. Wzmocni się też ich zarozumiałość, co denerwuje innych. Już niedługo wiele Wodników zechce zmieniać swoje otoczenie, taką pokusę zsyła im Merkury w trygonie z Uranem. Można być jednak pewnym, że zachowają rozsądek.

Porada z horoskopu na czwartek dla Wodników:

Nie zmieniaj zasady, bo znalazłeś wyjątek.

Posłuchaj muzyki przy horoskopie

Horoskop na czwartek dla Ryb

Ryby powinny w najbliższym czasie uważać, ponieważ mogą ulec złudzeniom, dać się oszukać albo przez nieuwagę ulec jakiemuś wypadkowi. Księżyc wejdzie do znaku Ryb, dzięki czemu poczują się bardziej docenione i nabiorą sił. Jednak w tym okresie otoczenie stanie się podejrzliwe i mniej życzliwe dla Ryb, będą więc musiały wysilać swój urok, żeby przekonać do siebie ludzi.

Porada z horoskopu na czwartek dla Ryb:

Nie powierzaj swojego losu nikomu.

Chcesz, by pieniądze się Ciebie trzymały? Wybierz portfel

miejsce #1

Calvin Klein

Duży Portfel Damski CALVIN KLEIN - Ck Must Z/A Wallet Xl Mono ...

359,00 zł249,00 zł-31%
miejsce #2

Boss

Duży Portfel Męski BOSS - Crosstown 50441052 001

479,00 zł339,00 zł-29%
miejsce #5

Pierre Cardin

Mały Portfel Damski PIERRE CARDIN - 02 LEAF 117 Red 19162

139,00 zł109,00 zł-22%
miejsce #6

Rains

Duży Portfel Męski RAINS - Folded Wallet 1660 Blue

189,00 zł149,00 zł-21%
miejsce #7

Pierre Cardin

Duży Portfel Męski PIERRE CARDIN - Tilak 37 8824 Nero/Blu

119,00 zł99,00 zł-17%
miejsce #8

Pierre Cardin

Duży Portfel Damski PIERRE CARDIN - TILAK38 8806 Nero/Blu

119,00 zł99,00 zł-17%
miejsce #9

Pierre Cardin

Duży Portfel Męski PIERRE CARDIN - TILAK37 8805 Nero/Rosso

119,00 zł99,00 zł-17%
miejsce #10

TOMMY HILFIGER

Duży Portfel Damski TOMMY HILFIGER - Essential Leather Lrg Za ...

449,00 zł379,00 zł-16%
Materiały promocyjne partnera

Horoskop dzienny na czwartek dla Baranów

Barany mogą liczyć na Merkurego i Wenus. Dwaj kosmiczni żandarmi Saturn i Pluton nie zwracają na Barany uwagi, mogą więc cieszyć się wolnością. Nikt nie zgani je za niechęć do dyscypliny i hierarchii, pochwali za to za talent literacki, intuicję i wyobraźnię, a nawet chętnie zapłaci za efekty tych uzdolnień. Wenus wpłynie na to, że w związkach Baranów będzie romantycznie.

Porada z horoskopu na dziś (9.12.2021) dla Baranów:

Po każdej zimie przychodzi wiosna.

XANDRA POLECA

Horoskop na dziś (9.12.2021) dla Byków

Bykom szykuje się bezstresowy czas. Byki odczują radość istnienia. Nie zdarza im się to często, ale tym razem nie będą mogły narzekać. Kolejne dni także będą udane. Gwiazdy przypomną Bykom, że wszystko mija, a dobra, które się posiada, należy cenić, bo można je szybko stracić. Może Bykom grozi strata, ale taka, której się spodziewali. Byki poczują chęć pomocy bliskim w porządkowaniu czy załatwianiu problemów domowych. Byki będą chciały także zmienić coś w swoim mieszkaniu, może nawet się przeprowadzić, a gwiazdy temu sprzyjają. Czas przyniesie Bykom sukcesy towarzyskie i sympatię otoczenia. Może uda się Bykom załatwić coś ważnego po znajomości. Zdrowie Byków zapowiada się kwitnąco. Czasem Byki specjalnie narzekają na kondycję, żeby zwrócić na siebie uwagę bliskich. Chorują prawdziwie zwykle na niestrawność, anemię i obniżoną witalność. Ale bardzo pomaga im dobre jedzenie, bo najbardziej rozwiniętym zmysłem u Byków jest smak.

Porada z horoskopu na czwartek dla Byków:

Pozwól sobie na oddech w wyścigu. Nawet jeśli ktoś wyprzedzi Cię na jakimś etapie, możesz jeszcze być pierwszy na mecie.

Piękne chwile uchwycisz aparatem

miejsce #1

Sennheiser

Sennheiser MKE 440 Camera Microphone

1 659,00 zł1 497,00 zł-10%
miejsce #2

Aparat: Aparat [CD]

72,75 zł67,99 zł-7%
miejsce #5

Sennheiser

Sennheiser MKE 440 Camera Microphone

1 348,00 zł
Materiały promocyjne partnera

Horoskop dzienny na czwartek dla Bliźniąt

Chęć do działania zostanie zastąpiona przez chęć zaznania świętego spokoju. Nie warto unosić się honorem. Lepiej poczekać. Ratunkiem okaże się ulubiony azyl, który pozwoli naładować baterie i wrócić do codzienności z tarczą, a nie na tarczy.

Porada z horoskopu na dziś (9.12.2021) dla Bliźniąt:

Nigdy nie stawiaj się w niekomfortowej sytuacji, jeśli nie jest to konieczne.

XANDRA POLECA

Horoskop na czwartek dla Raków

Raki świetnie odnajdują się w nowych miejscach i sytuacjach, więc dobrym pomysłem dla osób spod tego znaku zodiaku będzie spędzenie urlopu w podróży. Trip po europejskich stolicach? A może podróż do Afryki? A może zdecydują się wsiąść do pociągu byle jakiego i pojechać w nieznanym kierunku? Każda opcja, która pozwoli na poznanie nowego miejsca i kultury sprawi, że Raki doładują swoje baterie na kolejne miesiące pełne pracy i codziennych obowiązków.

Porada z horoskopu na czwartek dla Raków:

Idź swoim tempem, nie porównuj się do innych.

XANDRA POLECA

Horoskop na dziś (9.12.2021) dla Lwów

Lwy powinny zachować ostrożność. To nie jest ich najlepszy czas, ale też nie najgorszy. Muszą uważać, żeby nie wywołać tsunami. Dlatego Lwy powinny uważać na swoje słowa i czyny, bo z malej chmury może spaść wielki deszcz. Lwy mogą osiągnąć to, na czym im naprawdę zależy, zwłaszcza w sprawach dotyczących tego, co należy usunąć. Gdy panuje tak trudny aspekt, nie wolno ufać obcym ludziom, a oczy należy mieć dookoła głowy. Lwy żalą się, że ich znak ma złą sławę, ale astrolodzy od wieków czuli respekt przed Lwami, traktując je tak samo podejrzliwie, jak one cały świat wokół. Ale Lwy nigdy nie przejdą przez życie prowadzone na smyczy, mają gen nieobliczalności. Lwy nie będą zwracać uwagi na byle katar czy gorączkę. Ich specjalnością są choroby niewytłumaczalne, rzadkie, ciężkie. Czasem dążą do autodestrukcji przez ryzykowny tryb życia. Na szczęście chorują rzadko, bo z natury są odporne i silne.

Porada z horoskopu na czwartek dla Lwów:

Idąc powoli po szczeblach uda ci się wspiąć wyżej niż skacząc.

XANDRA POLECA

Horoskop na dziś (9.12.2021) dla Panien

Pannom w najbliższym czasie nie będzie do śmiechu. Wpłynie na to kwinkunks ich patrona z Plutonem, a ponury i rozliczający sprawki Pluton psuje każdą zabawę. Panny będą więc głównie rozpamiętywać przeszłość. Słabsza ochrona Marsa sprawi, że staną się ostrożne i zgodliwe, złagodnieją jak baranki. Ale jak to one, we wszystkim działają z temperamentem i przesadą. Nie będzie im łatwo przekonać innych, że się zmienili. Jeśli jednak ktoś ma ważną prośbę do nich, to może liczyć na ich dobrą wolę.

Porada z horoskopu na dziś (9.12.2021) dla Panien:

Strach to destrukcja, dlatego miej w sobie dobre myśli.

XANDRA POLECA

Horoskop dzienny na czwartek dla Wag

Dość energiczne Wagi będą mieć poczucie, że życie osiadło na mieliźnie. Stagnacja jest jednak jedynie chwilowa i warto wykorzystać ją na odpoczynek i regenerację. Później bowiem kolejne sfery życia Wag zaczną nabierać tempa. Wagi będące w związkach powinny wykazać się większą uważnością na potrzeby partnera. Może on bowiem poczuć się zaniedbany i zacząć się odsuwać, a to prosta droga do zakończenia relacji.

Porada z horoskopu na dziś (9.12.2021) dla Wag:

Szybkie decyzje mają często duże konsekwencje.

XANDRA POLECA

Horoskop na dziś (9.12.2021) dla Skorpionów

Wzmocni się poczucie Skorpionów, że są niezrozumiane. Nie plotą o niczym, nie mają pod ręką kumpli, brakuje im empatii i humoru. Słowem, poczują się odizolowane. Nastrój im spadnie. Lecz na pomoc już spieszą gwiazdy, które zaproponują im innowacje, aktualizacje oraz poprawki do poprawki czyli huk roboty. Czas dla Skorpionów nie będzie stracony, a ich zawodowe starania przyniosą małe, lecz ważne zwycięstwa.

Porada z horoskopu na czwartek dla Skorpionów:

Sentyment może zaciągnąć cię na dno.

XANDRA POLECA

Horoskop na dziś (9.12.2021) dla Strzelców

Strzelce mogą oczekiwać radości – będą to małe, codzienne chwile, które pozwolą na odzyskanie tak upragnionego spokoju i szczęścia. Na pewien czas smutki odejdą w zapomnienie. Pojawi się błogość, którą warto wykorzystać i na świętowanie, i na zregenerowanie sił. Po chwilach pełnych refleksji i spokojnego szczęścia przyjdzie bowiem głód na nowy sukces.

Porada z horoskopu na dziś (9.12.2021) dla Strzelców:

Bądź milszy dla swoich przyjaciół.

XANDRA POLECA

Horoskop dzienny na czwartek dla Koziorożców

Opiekuńcze Koziorożce poczują się potrzebne; może będą musiały się kimś zająć albo spadnie na nich większa odpowiedzialność w pracy. Poradzą sobie bez problemów. Koziorożce powinny więcej uwagi poświęcić przyjaciołom; to idealny czas na spotkania. Opozycja Księżyca do Jowisza doradza jednak, żeby Koziorożce z dobrego serca nie dawały się wykorzystywać.

Porada z horoskopu na czwartek dla Koziorożców:

To co było, już nie wróci. Nie tkwij myślami ciągle w przeszłości.

XANDRA POLECA

Pokolenie Z Dobry, ale szybki klient

Wideo

Materiał oryginalny: Horoskop dzienny na czwartek (dziś, 9.12). Które znaki zodiaku powinny podjąć wyzwanie? - Polska Times

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie