I liga koszykarek. Kolejne pewne zwycięstwo Wisły CanPack Kraków

Bartosz Karcz
Koszykarki Wisły CanPack nie zwalniają tempa. Wygrały kolejny mecz w I lidze. Tym razem pewnie pokonały na swoim parkiecie Lidera Swarzędz 69:49.

O ile kilka meczów, rozgrywanych ostatnio w hali przy ul. Reymonta dostarczyło sporo emocji i trzymało w napięciu, tym razem było to jednostronne starcie. Wisła bardzo szybko uzyskała wysokie prowadzenie, a później już tylko konsekwentnie je powiększała. Po pierwszej kwarcie krakowianki prowadziły ośmioma punktami. Na przerwę schodziły już prowadząc szesnastoma. Po niej pozostało im już tylko kontrolować sytuację. Wiślaczki wciąż pozostają liderem swojej grupy. Przypomnijmy, że przegrały do tej pory tylko jeden mecz.

Wisła CanPack Kraków - Lider Swarzędz 69:49 (24:16, 18:10, 19:17, 8:6)
Wisła CanPack: Jasiulewicz 24, Stasiuk 15, Krzywoń 13, Jackowska 4, Natkaniec 3 oraz Bukowczan 6, Kozłowska 4, Góral 0, Fałowska 0, Bursa 0.
Lider: Pisera 10, Ratajczak 9, Wdowiuk 9, Wojdalska 5, Kubiak 4 oraz Maj 5, Polomariuk 3, Maj 2, Kupczyk 2.