I liga koszykarek. Pewna wygrana koszykarek Contimaxu MOSiR Bochnia

Bartosz Karcz
13.01.2024 krakowmecz koszykowka kobiet wisla orlen krakow - contimax mosir bochniafot. wojciech matusik / polskapress brak
Koszykarki Contimaxu MOSiR-u Bochnia wróciły do wygrywania. W niedzielę pewnie pokonały KS Basket Ostrovię 86:53.

To było dość łatwe zwycięstwo koszykarek z Bochni. Pierwszą kwartę wygrały sześcioma punktami, ale na przerwę schodziły już z przewagą ponad dwudziestu „oczek” (53:21). W pozostałych częściach niedzielnego meczu pozostało bochniankom już tylko kontrolować sytuację na parkiecie.

Contimax MOSiR Bochnia - KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. 86:53 (22:16, 31:15, 11:9, 22:13)
Contimax MOSiR: Zuchora 17, Krawiec 16, Bukowczan 13, Rak 8, Kocaj 4 oraz Duchnowska 16, Więcek 8, Zając 4, Lipińska 0, Gołas 0.
KS Basket Ostrovia: Joks 22, Dżochowska 14, Wybraniec 6, Dekert 4, Zaremba 3 oraz Szych 2, Kunicka 2, Marczyk 0, Płonka 0, Klimańska 0.
Sędziowali: Miłosz Tracz oraz Mateusz Foltyn.