I liga koszykarek

TYM
Wisła II McArthur - MKS MOS WrocŁaw 62-73 (11-14, 24-16, 14-18, 13-25)

Punkty dla Wisły II: Janiszewska 14 (1x3), Wnęk 13 (2x3), Ratomska 12 (1x3), Dąbkowska 11, Pasek 2 - Starowicz 7, Zając 3 (1x3), Miszkiel, Woldan, Zalecińska. Najwięcej dla MKS MOS: Podziemska 21 (1x3), Winnicka 16 (1x3).
   Początek meczu był wyrównany. Po pierwszej kwarcie wrocławianki prowadziły tylko 3 punktami. W następnych 10 minutach Wisła II odrobiła straty i krakowianki schodziły do szatni z 5 punktami przewagi (na tablicy widniał wynik 35-30). O losach meczu zadecydowała ostatnia kwarta. Krakowianki rozpoczęły ją z jednym punktem przewagi (49-48). Szybko jednak wrocławianki skutecznymi atakami zaskoczyły wiślaczki, które w tym okresie gry były bezradne - popełniały błąd za błędem i oddały serię niecelnych rzutów. W efekcie w 35 min spotkania Wisła II przegrywała już 53-61. W tym czasie boisko za 5 przewinień musiała opuścić najskuteczniejsza w krakowskim zespole Jolanta Janiszewska. Jeszcze w końcówce meczu przy stanie 68-61 dla MKS MOS kibice łudzili się, że wiślaczki dogonią rywalki. Zabrakło już jednak na to czasu oraz skuteczności.
   Pozostałe wyniki: AZS KK Jelenia Góra - Gedania Gdańsk 74-67, Włókniarz Białystok - JAS-FBG Filar Sosnowiec 84-78, AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Eureka Toruń 105-33, Arcus SMS PZKosz. Warszawa - Unia-Probasket Swarzędz 84-58, MUKS Poznań - AZS Wrocław 74-53, Widzew Selgros Łódź - Tęcza Leszno 58-74; awansem z 25 kolejki: AZS KK Jelenia G. - Widzew Selgros Łódź 88-57.