Pawel Panus
Kolejnej porażki doznał zespół AGH Kraków, który nie sprostał SKK Siedlce.

SKK Siedlce - AGH Kraków 84:71 (31:16, 15:12, 21:18, 17:25)

Punkty dla AGH: Wróbel 23, Podworski 15, Maj 14, Szumełda-Krzycki 12, Wasyl 2, Włodarczyk 2, Borówka 2, Krawczyk 1.

Początek meczu był obiecujący w wykonaniu zespołu z Krakowa. Po trafieniach Borówki i Maja AGH prowadził 4:1. Jednak pierwszej kwarty krakowianie nie będą wspominali miło. To ten fragment spotkania w dużej mierze zadecydował o sukcesie gospodarzy. W 3 min po rzucie Rajewicza było 5:4 i SKK prowadzenia nie oddał.

Na początku drugiej kwarty miejscowi wyszli na prowadzenie 36:16 i przewaga 20 punktów utrzymywała się bardzo długo. Na początku trzeciej kwarty gracze AGH zmniejszyli straty do 14 „oczek”, ale szybko zawodnicy SKK zdobyli kilka punktów z rzędu.

W ostatnich 10 minutach krakowianie zagrali bardzo dobrze, a na trzy sekundy przed końcem za trzy punkty trafił Wróbel. To o tyle istotne, że dzięki temu w dwumeczu pomiędzy zespołami z dolnych rejonów tabeli AGH ma lepszy bilans.

W zespole z Krakowa zadebiutował Artur Włodarczyk, były gracz m.in. Wisły Kraków i Trefla Sopot.