I liga piłkarzy ręcznych: MTS Chrzanów wydarł punkt

Jacek Żukowski
Chrzanowianie odrobili ligowe zaległości
Chrzanowianie odrobili ligowe zaległości Jerzy Zaborski
W zaległym meczu I ligi piłkarzy ręcznych MTS Chrzanów zremisował z Olimpią Piekary Śląskie 31:31 (14:14).

Mecz miał niezwykle wyrównany przebieg. Gospodarze prowadzili 6:4 w 11 min, w 21 min 10:7, ale nie utrzymali tej przewagi. Chrzanowianie grali nawet sześciu na trzech i zmarnowali ten czas, bo zamiast powiększać przewagę, tracili ją. Było 13:11, ale w końcówce I połowy goście doprowadzili do remisu.

Po przerwie przyjezdni odskoczyli na 14:16 w 32 min, 16:18 w 34 min. W 40 min miejscowi doprowadzili do stanu 20:19. Olimpia jednak przeważała, w 49 min było 23:26. Chrzanowianie musieli mozolnie odrabiać straty. W 55 min wynik brzmiał 28:28 i zaczęła się nerwowa końcówka. Gospodarze zdołali zremisować.

MTS Chrzanów - Olimpia Piekary Śląskie 31:31 (14:14)
Bramki: M. Skoczylas 9, Kowal 5, Bednarczyk 4, Cupisz 4, Kirsz 4, D. Skoczylas 2, Sieczka 2, Orlicki 1 – Płonka 9, Kempys 7, Fidyt 6, Kowalski 4, Włoka 2, Chromy 1, Gogola 1, Miłek 1.

Materiał oryginalny: I liga piłkarzy ręcznych: MTS Chrzanów wydarł punkt - Gazeta Krakowska