I liga siatkarek: wygrane Solnej i Proximy

Pawel Panus
Pawel Panus
Siatkarki Solnej i Proximy (białe stroje) walczą o awans do Orlen Ligi
Siatkarki Solnej i Proximy (białe stroje) walczą o awans do Orlen Ligi Andrzej Wisniewski / Polskapresse
Dzisiaj rozegrano 19. serię spotkań w I lidze siatkarek. Małopolskie zespoły zgodnie wygrały swoje mecze. W tabeli prowadzi Wisła Warszawa przed Proximą, a Solna jest czwarta.

Proxima Kraków bardzo pewnie pokonała Karpaty Krosno 3:1, natomiast Solna męczyła się z SMS PZPS Szczyrk. W pierwszym secie wieliczanki obroniły aż pięć piłek meczowych i wygrały 27:25, w drugim przegrywały 22:24, by wygrać 26:24 - i dopiero w secie trzecim miały zdecydowaną przewagę, ostatecznie zwyciężając 3:0.