I liga siatkarzy: porażka AGH po zaciętej walce

W zaległym meczu I ligi siatkarze AGH Kraków przegrali na swoim parkiecie z Espadonem Szczecin. To ich druga porażka w sezonie (trzy mecze wygrali).

AGH Kraków - Espadon Szczecin 1:3 (30:32, 25:27, 25:15, 24:26)
AGH:
Drewniak, Dzierwa, Akala, Mordyl, Przybylski, Fornal, Wroniecki (libero) oraz Odwarzny (libero), Buczek, Rawiak.
Espadon: Sladecek, Wołosz, Cedzyński, Araujo, Pietruczuk, Wajdowicz, Markiewicz, Tołoczko (libero) oraz Guz (libero), Antosik, Orłowski, Pietrzak, Gałązka.

Spotkanie było bardzo emocjonujące, goście trzy sety wygrali na przewagi. W drugiej partii gospodarze na drugiej przerwie technicznej przegrywali 6 punktami, ale zbliżyli się do rywali i długo walczyli o zwycięstwo. Podobnie było w ostatniej części (12:16), znów w końcówce jednak górę wzięło doświadczenie gości.

W sobotę Espadon zagra na Suchych Stawach z Hutnikiem, a AGH jedzie do Zawiercia na mecz z Aluronem Virtu Wartą.