Igrzyska Pekin 2022 terminarz, wyniki, transmisja na żywo. Kiedy i gdzie oglądać starty Polaków? [17.02]
Hokej na lodzie
TURNIEJ MĘŻCZYZN
GRUPA A
10 lutego, godz. 14:10 USA - Chiny
10 lutego, godz. 14:10 Kanada - Niemcy
12 lutego, godz. 5:10 Kanada - USA
12 lutego, godz. 9:40 Niemcy - Chiny
13 lutego, godz. 14:10 Chiny - Kanada
13 lutego, godz. 14:10 USA - Niemcy
GRUPA B
9 lutego, godz. 9:40 Rosyjski Komitet Olimpijski (ROC) - Szwajcaria
9 lutego, godz. 14:10 Czechy - Dania
11 lutego, godz. 5:10 Dania - ROC
11 lutego, godz. 9:40 Czechy - Szwajcaria
12 lutego, godz. 14:10 ROC - Czechy
12 lutego, godz. 14:10 Szwajcaria - Dania
GRUPA C
10 lutego, godz. 5:10 Szwecja - Łotwa
10 lutego, godz. 9:40 Finlandia - Słowacja
11 lutego, godz. 9:40 Szwecja - Słowacja
11 lutego, godz. 14:10 Łotwa - Finlandia
13 lutego, godz. 5:10 Słowacja - Łotwa
13 lutego, godz. 9:40 Finlandia - Szwecja
Zwycięzcy grup oraz najlepszy zespół z drugich miejsc bezpośrednio awansują do ćwierćfinałów. Pozostali zmierzą się w rundzie play-off.
PLAY-OFF
15 lutego, godz. 5:10
15 lutego, godz. 7:00
15 lutego, godz. 9:40
15 lutego, godz. 14:10
ĆWIERĆFINAŁY
16 lutego, godz. 5:10
16 lutego, godz. 7:00
16 lutego, godz. 9:40
16 lutego, godz. 14:30
PÓŁFINAŁY
18 lutego, godz. 5:10
18 lutego, godz. 14:10
MECZ O 3. MIEJSCE
19 lutego, godz. 14:10
FINAŁ
20 lutego, godz. 5:10
TURNIEJ KOBIET
GRUPA A
3 lutego, godz. 5:10 Szwajcaria - Kanada
3 lutego, godz. 14:10 Finlandia - USA
4 lutego, godz. 5:10 ROC - Szwajcaria
5 lutego, godz. 5:10 Kanada - Finlandia
5 lutego, godz. 14:10 USA - ROC
6 lutego, godz. 14:10 Szwajcaria - USA
7 lutego, godz. 5:10 Kanada - ROC
7 lutego, godz. 14:10 Finlandia - Szwajcaria
8 lutego, godz. 5:10 USA - Kanada
8 lutego, godz. 14:10 ROC - Finlandia
GRUPA B
3 lutego, godz. 5:10 Chiny - Czechy
3 lutego, godz. 9:40 Japonia - Szwecja
4 lutego, godz. 5:10 Dania - Chiny
5 lutego, godz. 9:40 Dania - Japonia
5 lutego, godz. 9:40 Czechy - Szwecja
6 lutego, godz. 9:40 Chiny - Japonia
7 lutego, godz. 9:40 Czechy - Dania
7 lutego, godz. 14:10 Szwecja - Chiny
8 lutego, godz. 9:40 Japonia - Czechy
8 lutego, godz. 14:10 Szwecja - Dania
Wszystkie pięć zespołów z grupy A, a także trzy najlepsze z grupy B awansują do ćwierćfinałów.
ĆWIERĆFINAŁY
11 lutego, godz. 5:10
11 lutego, godz. 14:10
12 lutego, godz. 5:10
12 lutego, godz. 9:40
PÓŁFINAŁY
14 lutego, godz. 5:10
14 lutego, godz. 14:10
MECZ O 3. MIEJSCE
16 lutego, godz. 12:30
FINAŁ
17 lutego, godz. 5:10