II liga koszykarzy: Pewne zwycięstwo AGH Kraków

Pawel Panus
Pawel Panus
Anna Kaczmarz/Dziennik Polski/Polskapresse
Koszykarze AGH Kraków bez kłopotu poradzili sobie z beniaminkiem z Bielska-Białej wygrywając 80:63

Mecz lepiej zaczęli goście, któzy prowadzili 5:0 i 7:2. W 6 min po rzucie Dusiły AGH objął prowadzenie 14:13 i wygrał pierwszą kwartę, w której mecz mógł się podobac, głownie za sprawą dobrze grającego beniaminka.

Potem gra AGH zaczęła wracać na właściqe tory i przyjezdni mieli coraz mniej do powiedzenia. Pod koniec drugiej kwarty AGH prowadził 42:32. Po przerwie krakowianie całkowicie przejeli kontrolę nad wydarzeniami na parkiecie i w końcówce meczu trener AGH Wojciech Bychwski mógł spokojnie dać szanse gry młodzieży.

AGH Kraków - Daas Basket Hills Bielsko-Biała 80:63 (23:21, 19:11, 21:13, 17:18)