OSSM PZKOSZ ST. Wola - Wisła Kraków 76-86 (18-26, 20-23, 20-16, 18-21)

Punkty dla Wisły: Dwernicki 20, Pająk 17, Stanisz 12, Czepiec 12, Dudziewicz 11, Eliasz-Radzikowski 8. Depta 4, Piech 2.

Starcie dwóch zamykających tabelę zespołów cały czas toczyło się pod dyktando Wisły, w której, podobnie jak w OSSM, gra wyłącznie młodzież.

Cracovia - Rosa Sport Radom 55-57 (15-19, 13-13, 15-10, 12-15)

Punkty dla Cracovii: Szumełda-Krzycki 15, Salamon 12, Łabuda 10, Pająk 9, Hajduk 5, Krawczyk 2, Wojciechowski 2.

"Pasy" w starciu z liderem były bardzo bliskie sprawienia ogromnej niespodzianki. Radomianie przegrali do tej pory tylko raz z inną drużyna z tego miasta - AZS Politechniką.

MCKiS Jaworzno - Staco Niepołomice 83-73 (34-22, 11-22, 13-13, 25-16)

Punkty dla Staco: Suski 22, Bychawski 14, Mróz 13, Sz. Kunc 10, Winkler 8, Mętel 4, Stodolski 2.

Mecz rozpoczął się udanie dla gospodarzy, ale potem Staco odrabiało straty. W kluczowym momencie kontuzji nabawił się jednak lider zespołu Szymon Kunc i inicjatywę przejęli miejscowi.

(PAN)

AZS Politechnika Radomska - Unia Tarnów 91-76 (20-20, 26-14, 23-21, 22-21)

Unia: Kamecki 28, Zych 11, Wilusz 5, Majchrzak 4, M. Szewczyk 4 - D. Szewczyk 9, Bryzek 6, Badeński 5, Markowski 2, Sobiło 2, Grys.

Unia nie potrafiła przerwać zwycięskiej serii radomian, którzy wygrali już ósmy mecz z rzędu. Duży wpływ na porażkę tarnowian miała końcówka drugiej kwarty, w której gospodarze ze stanu 33-28 odskoczyli na 41-28 i dogonić się już nie dali.

(PIET)

W innych meczach: Limblach Limanowa - Alba Chorzów 91-75 (18-24, 27-20, 25-11, 21-20), UMKS Kielce - AZS Politechnika Częstochowa 107-76 (32-15, 24-24, 23-18, 28-19), Pogoń Ruda Śląska - KK Komtek Bytom 62-66 (18-22, 13-16, 11-10, 20-18).