II liga piłkarzy ręcznych. Bochnianie wiceliderem

(KIER)
MOSiR Bochnia - MKKS Gloria Katowice 38:23 (21:13)

Bramki dla Bochni: Pach 7, Zubik 6, Karwowski 5, Najuch 4, Urbanowicz 4, Imiołek 3, Janas 2, Rogóż 2, Orzechowski 1, Dobrzański 1, Bujak 1, Janus 1, Jewiarz 1.

Faworyzowani gospodarze dali się zaskoczyć i w 4 minucie przegrywali 1:3. Szybko wzięli się jednak do pracy, zdobyli cztery bramki z rzędu, i po rzucie Zubika prowadzili 5:3. Przed przerwą miejscowi zagrali bardzo skutecznie i odpowiedzialnie w obronie, wskutek czego schodzili do szatni z przewagą ośmiu trafień.

W drugiej połowie, nie mając już obaw o końcowy wynik, trener gospodarzy Marcin Bożek dał szansę gry wszystkim swoim zawodnikom i zdążyli oni w komplecie wpisać się na listę strzelców.