II liga piłkarzy ręcznych. Młodzi się sprawdzili

(KIER)
Zawodnicy MOSiR-u Bochnia po wygranej z Wisłą wrócili na fotel lidera. Viret Zawiercie ma jednak zaległe mecze.

Wisła Sandomierz - MOSiR Bochnia 22:31 (9:14)

Bramki dla MOSiR-u: Zubik 6, Karwowski 6, Imiołek 4, Pach 4, Najuch 2, Urbanowicz 2, Gabiga 2, Orzechowski 1, Jewiarz 1, Bujak 1, Janus 1, Rogóż 1.

W II połowie prowadzący bochnianie popełnili kilka prostych błędów i pozwolili rywalom na zmniejszenie różnicy z 5 do 3 trafień (19:22 w 48 min). Dobrą zmianę dał debiutant Miłosz Gabiga, który trafił dwukrotnie do bramki Wisły. Ostatnie 20 minut goście wygrali aż 9:3 i pewnie zainkasowali 2 punkty.

- Po raz kolejny mogłem w drugiej połowie dać szansę gry młodym zawodnikom: Orzechowskiemu, Rogóżowi i Urbanowiczowi. Nie sprawili mi zawodu. Cieszy mnie też fakt, że na listę strzelców wpisało się aż dwunastu moich graczy - powiedział trener Marcin Bożek.