art
Andrzej Banaś / Polska Press
W zaległym meczu II ligi siatkarek Wisła Kraków wygrała u siebie z Popradem Stary Sącz. MVP meczu została wybrana Katarzyna Wąsowska, dla której był to pierwszy mecz po dłuższej przerwie. Zobacz, co działo się na parkiecie i trybunach, przejdź do galerii.

Wisła przerwała serię porażek (siedem kolejnych meczów), a zwycięstwo 3:1 (22:25, 26:24, 27:25, 25:18) sprawiło, że do play-out w II lidze (grupa IV) przystąpi z uprzywilejowanej pozycji.

Ekipę "Białej Gwiazdy" wsparła Katarzyna Wąsowska (na zdjęciach z nr. 14), która wznowiła karierę. W dorobku ma m.in. występy (pod panieńskim nazwiskiem Walawender) w ekstraklasie w barwach MKS Dąbrowa Górnicza, a także występy w Lidze Mistrzyń. W Krakowie grała w I-ligowym Eliteski AZS UEK, niedawno związana była z Treflem Proximą Kraków, jako trenerka drużyn młodzieżowych.