II liga siatkarzy. Zespoły z Małopolski były górą

(ZAB),(RSZ)
Bez straty seta wygrały swoje mecze MKS Andrychów (gr. V) i Dunajec Nowy Sącz (gr. VI).

TKS Tychy - MKS Andrychów 0:3 (23:25, 21:25, 23:25)

MKS: Syguła, Gawina, Macek, Munik, Gaweł, Kantor, Guzdek (libero) oraz Żłobecki.

W pierwszym secie na parkiecie trwała zacięta walka. Oba zespoły na zmianę prowadziły jednym lub dwoma punktami. Jednak w końcówce więcej zimnej krwi zachowali andrychowianie.

W drugim secie goście szybko wypracowali sobie kilka punktów zaliczkę, której pilnowali aż do końca.

W trzeciej partii przyjezdni prowadzili 23:20 i wydawało się, że obejdzie się bez dramatycznej końcówki. Jednak potem ich przewaga stopniała do 23:22 i 24:23. Na szczęście udało im się wykorzystać pierwszą piłkę meczową.

Tęcza Sędziszów Małopolski - SKPS Dunajec Nowy Sącz 0:3 (18:25, 24:26, 23:25)

Dunajec: Hamiga, Gawron, Zając, Wysocki, Pietrzak, Kotlarski oraz Zaręba. Libero: Nalepka, Ciuła.

- Mamy sporo do poprawy w naszej grze, ale zwycięstwo zmotywuje chłopaków do __bardziej wytężonej pracy - ocenił mecz trener Dunajca Łukasz Mężyk.