III liga koszykówki

Korona przyjechała do Limanowej bez 4 podstawowych zawodników: Hajduka, Gorczycy, Szczepańca i Serafina, którzy są kontuzjowani. W I kwarcie mecz był wyrównany i dopiero w następnych krakowianie systematycznie powiększali przewagę, w trzeciej odsłonie dosłownie zmiażdżyli przeciwnika. W pierwszych dwóch kwartach najlepszym zawodnikiem Korony był Pyla, który zdobył 20 punktów i królował pod tablicami. W dwóch ostatnich kwartach na parkiecie brylował Nieć, który 5 razy trafił za trzy punkty.

(PAN)

MKS LIMANOWA - KORONA KRAKÓW 57-101 (14-17, 14-28, 16-36, 13-20). Punkty zdobyli: Kozdroń 17, Janusz Włodarczyk 13, Szymczyk 9, Stochaj 5, Wyborowski 4, Jerzy Wodarczyk 4, Wójtowicz 2, Prędki 2, Król 1 - Nieć 32, Pyla 23, Kunc 13, Studnicki 9, Baron 8, Pająk 6, Zając 6, Boczarski 4.
 WISŁA II KRAKÓW - SKAWA WADOWICE 117-83 (29-25, 33-11, 26-21, 29-26). Punkty zdobyli: T. Kaliciński 2, Fediuk 8, Kwandrans 37, Salamon 25, Wąs 13, Kękuś 9, Frączek 4, Ł. Kaliciński 19 - Wata 20, Kwaśny 22, Skrok 8, Jamróz 5, Kunowski 6, Szymonek 2, Miłoń 9, Sulikowski 5, Malinowski 6.
 Wisła II wygrała mecz pewnie, grając bardzo dobrze w ataku i fatalnie w obronie. Przewaga gospodarzy najbardziej widoczna była w drugiej kwarcie, kiedy dwaj centrzy Kwandrans i Salamon zdobyli najwięcej punktów. W pozostałych kwartach goście nawiązywali walkę z utytułowanym rywalem.
 CRACOVIA - STS RADIO ECHO NOWY SĄCZ 79-63 (16-6, 26-18, 25-19, 12-20). Punkty zdobyli: Więcek 5, Kruczek 14, Cekiera 9, Gałaś 6, Kunc 13, Patuła 12, P. Dudziak 7, Sobolewski 13 - Szary 2, Ruchała 9, Gargula 18, Wańczyk 14, Poręba 4, Gagatek 2, Lorek 4, Berowski 10.
 Przewaga Cracovii ani przez moment nie podlegała dyskusji. Podopieczni Tadeusza Rozwory dominowali pod każdym względem i tylko w czwartej kwarcie pozwolili rywalowi rozwinąć nieco skrzydła.