III liga piłkarska

FIL
Trener - Antoni Hermanowicz.

AKS Busko Zdrój

BRAMKARZE: Przemysław Mierzwa (rocznik 1978), Gabor Sarnecki (87), Wojciech Siuda (1979).
OBROŃCY: Dmitrij Boharada (1975), Arkadiusz Charyga (1986), Rafał Charyga (1984), Paweł Jaworek (1980), Kamil Kolanowski (1987), Michał Krzemiński (1985).
POMOCNICY: Michał Bandura (1986), Rafał Chrupałła (1983), Wiesław Francuz (1977), Adam Gajdzik (1987), Szymon Gryz (1977), Kamil Kolanowski (1987), Grzegorz Madej (1987), Dominik Mączyński (1987), Marcin Pisarczyk (1987), Patryk Płonka (1987), Michał Puchała (1982), Konrad Sarnecki (1983).
NAPASTNICY: Robert Banaszek (1983), Tomasz Fatyga (1980), Damian Gil (1977), Marcin Gzyl (1987), Grzegorz Kochański (1985), Maciej Pastuszka (1977), Paweł Szwajka (1986).
Przybyli: Boharada (Glinik Gorlice), Chrupałła (Kolejarz Stróże), Gajdzik (Szkoła Mistrzostwa Sportowego Stadion - Chorzów), Pastuszka (Kolejarz Stróże), Pisarczyk (KS Paradyż), Siuda (Victoria Skalbmierz).
Ubyli: Marcin Banasik (Spartakus Daleszyce), Łukasz Bujak (szuka klubu), Wojciech Jagodziński (GKS Nowiny), Łukasz Gajda (Wierna Małogoszcz), Rafał Jabłoński (Tempo Pacanów), Mirosław Maj (Nida Pińczów), Mirosław Pokrywka (Kmita Zabierzów), Konrad Szybalski (służba wojskowa), Karol Śledź (Wicher).

Hetman ZamoŚĆ

Trener**- Krzysztof Rysak. BRAMKARZE: Marek Baranowski (1978), Mateusz Karnas (1981), Michał Kiecana (1985). OBROŃCY: Rafał Waga (1984), Paweł Sawic (1982), Kamil Sowa (1988), Maciej Saramak (1979), Andrzej Wachowicz (1975), Kamil Grela (1986), Krzysztof Karpowicz (1980), Dariusz Reyer (1979), Adam Czerniak (1986). POMOCNICY: Maciej Kleszcz (1976), Mariusz Pliżga (1972), Tomasz Sobczyk (1984), Jacek Szczyrba (1978), Jacek Iwanicki (1977), Przemysław Kita (1986), Kamil Bednarski (1989), Szymon Solecki (1989), Tomasz Margol (1989), Jewgienij Szyman (1980), Rafał Turczyn (1989). NAPASTNICY: Jakub Hałas (1986), Piotr Lipiec (1982), Rafał Szkamruk (1987), Tomasz Albingier (1982), Rafał Domański (1988). Przybyli: Turczyn, Domański, Margol, Solecki, Bednarski (wszyscy z AMSPN Zamość), Szyman (Zimbru Kiszyniów), Albingier (Odra Wodzisław). Ubyli**: Marcin Narwojsz (GKS Jastrzębie), Adrian Sadowski (Radomiak), Paweł Sawic (Roztocze Szczebrzeszyn), Marcin Połeć (szuka klubu), Łukasz Lalik (nie podjął treningów).

KOLPORTER Korona II Kielce

Trenerzy - Arkadiusz Kaliszan i Arkadiusz Bilski.
BRAMKARZ: Piotr Misztal (1987).
OBROŃCY: Michał Benkowski (1986), Bartosz Gębura (1987), Michał Kołodziejczyk (1985), Krystian Milcarz (1988), Łukasz Szymoniak (1982), Michał Prus-Niewiadomski (1986).
POMOCNICY: Piotr Fijał (1988), Łukasz Gągorowski (1988), Marcin Jarmuda (1987), Marcin Kołodziejczyk (1988), Dariusz Kozubek (1975), Michał Lech (1986), Damian Rożej (1988), Łukasz Szymański (1985).
NAPASTNICY: Tomasz Kołodziejczyk (1987), Michał Piróg (1989), Tomasz Szewczuk, Tomasz Wójcik (1986), Jakub Zabłocki (1984).
Przybyli: Kołodziejczyk (Nowiny), Benkowski (TKP Toruń), Szewczuk (Lech Poznań).
W**trakcie załatwiania: Maciej Kiczyński (Zdrój Ciechocinek), Michał Pydych i bramkarz Sebastian Kosiorowski (obaj Stal Mielec), Łukasz Kaczmarek (Piast Błaszki), Grzegorz Kasztelan i Tomasz Ostalczyk (obaj ŁKS Łódź), Michał Klimowicz (Piast Białystok). Ubyli:** Marcin Nowacki (Groclin Grodzisk Wielkopolski), Robert Kolendowicz (GKS Bełchatów), Tomasz Owczarek (Górnik Polkowice).

Stal Rzeszów

Trener - Piotr Brzeziński.
BRAMKARZE: Rafał Pomianek (1974), Krzysztof Petrykowski (1976), Piotr Baran (1988).
OBROŃCY: Patryk Banaszkiewicz (1985), Jakub Kosztyła (1989), Krystian Lebioda (1977), Daniel Popiela (1979), Damian Skała (1988), Tomasz Walat (1982), Paweł Wtorek (1979).
POMOCNICY: Konrad Janik (1983), Mateusz Kędzior (1980), Paweł Kloc (1970), Marcin Pilecki (1988), Daniel Radawiec (1982), Wojciech Reiman (1988), Marek Skupień (1986), Karol Wójcik (1983).
NAPASTNICY: Wojciech Fabianowski (1980), Krzysztof Jabłoński (1981), Łukasz Kobos (1982), Łukasz Szczoczarz (1984), Krzysztof Szymański (1984), Kacper Tatara (1988).
Przybyli: Jabłoński (Stal St. Wola), Petrykowski (Kolejarz Stróże), Szczoczarz, Tatara (obaj Cracovia), Janik (Izolator Boguchwała), Skupień (Pogoń Leżajsk, powrót z wypożyczenia).
W**kręgu zainteresowań: Marek Drozd (Heko), Damian Juda (Sokół Nisko), Krzysztof Majda (Arka Gdynia), Sylwester Sikorski (Tomasovia), Artur Szymczyk (Widzew Łódź), Damian Wolański (Tarnovia), Daniel Worek (LKS Trzebownisko). Ubyli:** Grzegorz Łuczyk (Stal Stalowa Wola), Radosław Mikołajek (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Tomasz Ogar (Okocimski Brzesko), Stanisław Wierzgacz (Tłoki Gorzyce), Michał Zajdel (Galicja Cisna), Grzegorz Opaliński (trener).

Stal Sanok

Trener -**Ryszard Federkiewicz. BRAMKARZE: Kamil Drabik (1988), Dariusz Lorenc (1985), Dawid Pietrzkiewicz (1988), Paweł Szpiech (1990). OBROŃCY: Marcin Gawłowicz (1982), Dariusz Jęczkowski (1983), Tomasz Jęczkowski (1986), Konrad Kawa (1985), Kamil Krawiec (1988), Piotr Łuczka (1981), Bartłomiej Łukacz (1985), Rafał Okas (1981), Sebastian Pawiak (1985), Krystian Sabat (1986), Michał Sokołowski (1984), Mariusz Sumara (1978), Tomasz Turek (1987), Robert Ząbkiewicz (1967). POMOCNICY: Dawid Chudziak (1988), Marcin Chudziński (1988), Piotr Chyra (1988), Jakub Gruszecki (1978), Jakub Jaklik (1987), Michał Klepacz (1987), Paweł Kosiba (1981), Maciej Kozieradzki (1986), Maciej Kuzicki (1978), Daniel Niemczyk (1978), Maciej Niemiec (1986), Maciej Paraniak (1988), Łukasz Tabisz (1986), Marek Węgrzyn (1978). NAPASTNICY: Piotr Badowicz (1971), Tomasz Matuszewski (1976), Rafał Nikody (1986), Fabian Pańko (1987), Łukasz Rajtar (1987), Tomasz Sawicki (1989). Przybyli: Lorenc (Brzozovia), Turek (SMS Łódź), Szpiech, Krawiec, Chyra, Chudziński, Klepacz, Chudziak, Kawa, Kozieradzki, Gruszecki, Sabat, Drabik, Paraniak, Rajtar, Sokołowski, Jaklik (wychowankowie). Ubyli:** Łukasz Jankowski (Izolator Boguchwała), Damian Niemczyk (Cracovia), Maciej Krauss (Bocheński KS).

Wierna MaŁogoszcz

Trener -**Cezary Ruszkowski. BRAMKARZE: Wojciech Kleszcz (1987), Tomasz Wróblewski (1986), Michał Żyła (1980). OBROŃCY: Paweł Bień (1982), Dominik Grzyb (1987), Piotr Pawłowski (1981), Łukasz Piotrowski (1983), Waldemar Szpiega (1965), Łukasz Ubożak (1982). POMOCNICY: Rafał Grzyb (1983), Paweł Kleszcz (1982), Mariusz Lniany (1976), Łukasz Kwaśniewski (1981), Piotr Stanek (1986), Łukasz Gajda (1987). NAPASTNICY: Mateusz Kleszcz (1983), Tomasz Paździor (1983), Łukasz Piwowarczyk (1984), Tomasz Trybek (1987). Przybyli: Gajda (AKS Busko Zdrój), Trybek (wychowanek). Ubył:** Hubert Drej (Motor Lublin). Wierną może jeszcze opuścić Rafał Grzyb.

WisŁoka DĘbica

Trener (grający) - Mirosław Kalita.
BRAMKARZE: Maciej Cabaj (1989), Marcin Łępa (1980), Marcin Zarychta (1983).
OBROŃCY: Piotr Bieszczad (1987), Waldemar Jędrusiak (1978), Krzysztof Kita (1988), Rafał Kleinschmidt (1985), Adrian Konrad (1986), Robert Król (1978).
POMOCNICY: Mirosław Kalita (1970), Dariusz Kantor (1987), Sławomir Kantor (1988), Dariusz Łoch (1976), Damian Mądro (1984), Norbert Smaś (1989), Sebastian Wolak (1990), Mariusz Wolański (1986), Mateusz Wolański (1987), Michał Wolański (1987).
NAPASTNICY: Tomasz Abramowicz (1979), Krzysztof Królikowski (1978), Kamil Kubisztal (1989), Bartosz Zołotar (1979).
Przybyli: Abramowicz, Jędrusiak (obaj Stal Mielec), Mateusz Wolański (Pogoń Świebodzin), Zarychta (LKS Żyraków), Zołotar (Rzemieślnik Pilzno).
W**kręgu zainteresowań: Łukasz Barycza (powrót z Anglii). Ubyli:** Tomasz Juszczyk, Łukasz Popiela (obaj Unia Tarnów), Grzegorz Misiura, Mariusz Stalec, Łukasz Lesiak, Bogdan Saletnik (wszyscy Rzemieślnik Pilzno), Dawid Lachowicz (Czarni Jasło).

Motor Lublin

Trener - Ryszard Kuźma.
BRAMKARZE: Dariusz Dadasiewicz (1985), Łukasz Krymowski (1984), Jakub Studziński (1987).
OBROŃCY: Damian Falisiewicz (1987), Łukasz Kaciczak (1986), Dawid Ptaszyński (1982), Paweł Rutkowski (1987), Piotr Styżej (1987), Dariusz Turkowski (1975), Przemysław Żmuda (1985).
POMOCNICY: Hubert Drej (1987), Karol Drej (1981), Paweł Maziarz (1981, Bernard Obiado Ocholeche (1987), Erwin Sobiech (1987), Marcin Syroka (1978).
NAPASTNICY: Damian Iracki (1987), Daniel Koczon (1982), Denis Liaszko (1980), Marcin Popławski (1980), Piotr Prędota (1982), Rafał Samolej (1982), Tomasz Suski (1988), Piotr Wilawer (1988).
Przybyli: Dadasiewicz (Sokół Adamów), Kaciczak (Kotwica Kołobrzeg), Drej (Wierna Małogoszcz), Liaszko (Glinik Gorlice), Samolej (Unia Bełżyce), Krymowski (Mieszko Gniezno), Wilawer, Rutkowski, Falisiewicz, Czaprański, Suski, Sobiech, Iracki (wszyscy z drużyny juniorów).
Ubyli: Kamil Stachyra (Górnik Łęczna), Daniel Grębowski (Wisłoka Dębica), Paweł Zajączkowski (Piast Gliwice), Konrad Nowak (Jagiellonia Białystok), Michał Maciejewski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Mariusz Sawa (Polonia Przemyśl), Kamil Styżej, Tomasz Lenart (obaj Avia Świdnik), Paweł Bugała (Stal Kraśnik), Bartosz Rachowski, Robert Chmura (obaj szukają klubu w Szkocji), Marcin Kubiak (Stal Kraśnik?). Piotr Czaprański, który trenował z pierwszym zespołem Motoru, miał być wypożyczony do Lewartu Lubartów.

Avia Świdnik

Trener ?- Marek Maciejewski.
BRAMKARZE: Łukasz Gieresz (1982), Kamil Styżej (1987).
OBROŃCY: Tomasz Bednaruk (1978), Sylwester Cyranowski (1988), Tomasz Czępiński (1983), Marcin Dziewulski (1982), Paweł Machnikowski (1975), Tomasz Wojciechowski (1973).
POMOCNICY: Piotr Bielak (1976, Tomasz Lenart (1986), Łukasz Misztal (1982), Kamil Poźniak (1989), Sebastian Orzędowski (1985), Damian Rusiecki (1989), Daniel Szewc (1985), Rafał Wiącek (1980), Krystian Zawadzki (1982).
NAPASTNICY: Wojciech Boniaszczuk (1986), Tomasz Jasik (1986), Bartłomiej Mazurek (1983), Paweł Pranagal (1974).
Przybyli: Cyranowski, Lenart, Styżej (wszyscy Motor), Poźniak (Start Krasnystaw), Rusiecki (powrót z wypożyczenia do Motoru), Jasik (Wisła Kraków, wychowanek Opolanina). W trakcie załatwiania jest obrońca Robert Kazubski (urodzony w 1989 roku) z POM Piotrowice. O tego piłkarza starał się także Motor. Możliwy jest też powrót Łukasza Gromby.
Ubyli: Grzegorz Pastusiak, Krystian Okoniewski (obaj transfery definitywne do Lewartu), Sebastian Gołąb, Marcin Borowiec (wypożyczeni do Startu Krasnystaw), Łukasz Gromba (szuka klubu), Marek Galiński (wypożyczony do Lewartu Lubartów.

OrlĘta RadzyŃ Podlaski

Trener - Marek Majka.
BRAMKARZE: Artur Dadasiewicz (1973), Paweł Furman (1988), Łukasz Krupa (1985), Krzysztof Stężała (1982).
OBROŃCY: Mariusz Gołociński (1986), Artur Iwan (1980), Krzysztof Kępa (1986), Tomasz Kaczorowski (1984), Damian Pietroń (1983), Paweł Ślusarczyk (1983), Przemysław Troć (1984), Jacek Sałata (1988), Kamil Sikora (1987).
POMOCNICY: Marek Piotrowicz (1981), Paweł Pliszka (1983), Paweł Sitkowski (1985), Arkadiusz Dąbrowski (1987), Marcin Korneluk (1981), Mariusz Frączek (1986), Rafał Borysiuk (1983), Paweł Demczuk (1987), Łukasz Gołąb (1986).
NAPASTNICY: Marcin Chyła (1979), Łukasz Giza (1982), Przemysław Dąbrowski (1988), Damian Panek (1977), Jarosław Pacholarz (1985), Sławomir Skorupski (1986).
Przybyli: Stężała (Orlęta Łuków), Pacholarz (Podlasie Biała Podlaska).
Ubył: Dariusz Dziewulski (zakończył karierę). (FIL)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie