Ikar lepszy w wymianie ciosów

(STM)
W 5 min Tapa wykorzystał centrę Grajdury. Kwadrans później Zegar przymierzył z 30 m, a w 30 min Kukuś zakończył swą akcję strzałem z 10 m.

Ikar Odporyszów 5 (3)
Zorza Zaczarnie 3 (2)
Bramki: 1:0 Tapa 5, 1:1 Zegar 20, 1:2 Kukuś 30, 2:2 Grajdura 35, 3:2 Sendor 45, 4:2 Daniel 50, 5:2 Tapa 85, 5:3 Kozioł 89.

Ikar: Pinas - Kijowski, Sendor, Konieczny (46 T. Koziński), Nieroda - Warzecha (70 J. Koziński), Stachura (75 M. Mikulec), M. Koziński, Daniel - Grajdura, Tapa (85 Woźniak).
Zorza: Zapała - T. Kapustka, SzponderI, Gromadzki (55 KobyłeckiI), Jagiełło - Ciężadło, Stelmach (50 Płaczek), Kozioł, Nytko - Kukuś (75 Chmielarz), Zegar.
Sędziował: Seweryn Kozub (Brzesko). Widzów: 150.

Końcówka pierwszej połowy należała do Ikara. W 35 min Grajdura spożytkował podanie Tapy, a w 45 min Sendor zaskoczył Zapałę strzałem z rzutu wolnego.

Po pięciu minutach gry po przerwie było już 4:2, w zamieszaniu pod bramką Zorzy między słupki trafił bowiem Daniel. W 85 min asystował on przy golu Tapy, a ostatnią tego dnia bramkę zdobył z rzutu wolnego Kozioł.