Iskra Głogoczów: Mosur trzecia

PAN
Bardzo dobrze spisała się Sabina Mosur z Iskry Głogoczów w Książu koło Wałbrzycha podczas III wyścigu z cyklu Skoda Auto Grand Prix MTB. Młoda kolarka startowała w kategorii juniorek młodszych i zajęła trzecie miejsce. W kategorii juniorów młodszych czwartą lokatę, ze stratą 34 sekund do trzeciego zawodnika zajął Paweł Pająkowski. Dwunasty w tej kategorii był Erwin Siatka, 18. - Piotr Jopek, a 25. - Jan Święch. W kategorii młodziczek jedenaste miejsce wywalczyła Justyna Kowalczyk. O dużym pechu mogą mówić Wojciech Bzdyl i Adrian Rzeszutko, którzy mieli problemy ze sprzętem. Bzdyl zerwał łańcuch i wyścigu nie ukończył, natomiast Rzeszutko złapał dwie "gumy" i także nie dojechał do mety. W kategorii elite 16. miejsce zajął Tomasz Sikora.