IV liga, grupa zachodnia: Hutnik wygrywa w Pcimiu. Komplet wyników z 15-16 października

Tomasz Bochenek
Tomasz Bochenek
Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
Tomasz Moskała, który w barwach Cracovii zdobył 19 bramek w ekstraklasie, w meczu 11. kolejki grupy zachodniej małopolskiej IV ligi strzelił gola jej rezerwom. Jego Beskid Andrychów zremisował na swoim stadionie 1:1. Natomiast w niedzielę w Pcimiu w roli trenera Hutnika zadebiutował Leszek Janiczak. Zespół z Nowej Huty wygrał 4:0.

W sobotę w ekipie "Pasów" wystąpiło kilku zawodników z I drużyny, m.in. Sebastian Steblecki, Florin Bejan, Robert Litauszki, Milan Dimun. Wyrównującą bramkę dla krakowian strzelił Eryk Ceglarz.

W meczu otwierającym tę kolejkę Iskra Klecza uległa na swoim boisku Sosnowiance 0:1. Bilans ostatnich spotkań ekipy ze Stanisławia Dolnego to 6 zwycięstw i remis.

Dokładnie taką samą passą może pochwalić się Jutrzenka Giebułtów. Dziś podopieczni Piotra Powroźnika ograli 3:1 Unię Oświęcim. Strzelanie zaraz po przerwie rozpoczął Paweł Wojdała z rzutu wolnego. - Nasz bramkarz źle ustawił mur - ocenił Sławomir Frączek, trener oświęcimskiego zespołu.

IV liga, grupa zachodnia - 11. kolejka
Beskid Andrychów – Cracovia II 1:1 (1:0). Bramki: 1:0 Moskała 10, 1:1 Ceglarz 60.

Iskra Klecza – Sosnowianka 0:1 (0:0). Bramka: 0:1 Skwarczeński 78 karny.

Jutrzenka Giebułtów – Unia Oświęcim 3:1 (0:0). Bramki: 1:0 Wojdała 48, 2:0 Kawa 64, 2:1 Praciak 88 karny, 3:1 Bieszczanin 90+2.

Wiślanie Jaśkowice – Węgrzce 1:0 (0:0). Bramka: 1:0 Szwajdych 90+4.

Michałowianka – Dalin Myślenice 2:3 (0:1). Bramki: 0:1 Kałat 35, 1:1 Sane 52 karny, 2:1 Sane 62, 2:2 Kałat 75, 2:3 Górecki 85.

Pcimianka – Hutnik 0:4 (0:0). Bramki: 0:1 Guja 61, 0:2 Król 72, 0:3 Antoniak 79, 0:4 Duniec 88.

Proszowianka – Orzeł 1:2 (1:1). Bramki: 1:0 A. Przeniosło 21 karny, 1:1 Wędzony 36, 1:2 Wędzony 84.

Wiślanka Grabie – Skawinka 2:1 (1:1). Bramki: 1:0 Kuligowski 3, 1:1 Myśliwiec 26, 2:1 Giermek 86.

1. Cracovia II..............11....29....34-8
2. Wiślanie Jaśkowice....11....23....28-7
3. Jutrzenka Giebułtów..11....23.....24-12
4. Sosnowianka..........11....20.....20-16
5. Unia Oświęcim........11....19.....15-11
6. Dalin Myślenice.......11....17....20-23
7. Hutnik Nowa Huta.....11....16.....20-21
8. Michałowianka..........11....15.....21-20
9. Iskra Klecza.............10...15.....18-20
10. Beskid Andrychów.....11....14....12-12
11. Wiślanka Grabie......11.....13....18-18
12. Węgrzce.................11....12.....18-22
13. Orzeł Piaski W..........10.....10.....10-18
14. Proszowianka...........11.....9....14-24
15. Pcimianka..............11.....8.....13-31
16. Skawinka..............11.....4....13-35

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3