IV liga, grupa zachodnia: wyniki meczów 14. kolejki (5-6 listopada)

Tomasz Bochenek
Tomasz Bochenek
Andrzej Wisniewski / Polskapresse
W meczu lidera z ostatnią drużyną w tabeli nie było niespodzianki. Cracovia II pokonała Skawinkę na jej boisku 5:0 i zapewniła sobie mistrzostwo jesieni grupy zachodniej małopolskiej IV ligi.

W ekipie rezerw "Pasów" wystąpiło, jak zwykle, kilku zawodników z I drużyny, m.in. Paweł Jaroszyński, Diego Ferrarasso i Robert Litauszki. Dwie bramki zdobył Przemysław Pyrdek. Krakowianie są w tym sezonie niepokonani, mają na koncie 11 zwycięstw i dwa remisy.

Odwołany został zaplanowany na niedzielne południe mecz Orzeł - Jutrzenka. Sędzia zadecydował, że po opadach deszczu boisko w Piaskach Wielkich nie nadaje się do gry. Zalegająca na murawie woda spowodowała więc przełożenie już trzeciego spotkania Orła w tej rundzie.

IV liga, grupa zachodnia - 14. kolejka

Skawinka - Cracovia II 0:5 (0:1). Bramki: 0:1 Pyrdek 35, 0:2 Serafin 59, 0:3 Pyrdek 72, 0:4 Moskal 79, 0:5 Szymczak 90 karny.

TS Węgrzce - Beskid Andrychów 0:1 (0:1). Bramka: 0:1 Senderski 26 karny.

Unia Oświęcim - Dalin Myślenice 1:2 (0:1). Bramki: 0:1 Kałat 21, 0:2 Kałat 52, 1:2 Praciak 85.

Iskra Klecza - Proszowianka 1:5 (0:2). Bramki: 0:1 A. Przeniosło 33, 0:2 Porębski 41, 0:3 A. Przeniosło 52, 1:3 Kapera 72, 1:4 Lampart 84 karny, 1:5 Czaja 87.

Wiślanka Grabie - Wiślanie Jaśkowice 2:2 (1:1). Bramki: 1:0 Giermek 3, 1:1 Galos 25, 1:2 Radwański 68 karny, 2:2 Warylak 88.

Pcimianka - Michałowianka 0:4 (0:0). Bramki: 0:1 Chlebda 65, 0:2 Kępa 75, 0:3 Chlebda 77, 0:4 Chlebda 82.

Sosnowianka - Hutnik 2:3 (0:2). Bramki: 0:1 Kołodziej 4, 0:2 Kotwica 11, 1:2 Kmak 65, 1:3 Świątek 87 karny, 2:3 Bryła 90+2.

Orzeł Piaski Wielkie - Jutrzenka Giebułtów - mecz odwołany (boisko zalane po opadach deszczu)

1. Cracovia II................13....35....40-8
2. Wiślanie Jaśkowice....13....27....31-9
3. Hutnik Nowa Huta.....14....25.....27-24
4. Jutrzenka Giebułtów..13....24.....25-14
5. Sosnowianka............14....23....23-20
6. Iskra Klecza...............14...22.....25-27
7. Michałowianka..........13....21.....31-22
8. Unia Oświęcim..........14....20.....18-19
9. Dalin Myślenice.........14....20....23-28
10. Wiślanka Grabie.......14.....18....24-22
11. Beskid Andrychów.....14....18....13-14
12. Pcimianka................14....14.....17-36
13. Węgrzce...................14....13.....18-25
14. Proszowianka...........14.....12....20-29
15. Orzeł Piaski W..........12.....10.....11-23
16. Skawinka.................14.....7....17-43

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3