IV liga. Remis w ostatnim meczu 19. kolejki (niedziela, 20 marca) [TABELA]

Tomasz Bochenek
Waldemar Luberda (Pcimianka)
Waldemar Luberda (Pcimianka) Aneta Żurek
IV liga małopolska, grupa zachodnia. W meczu kończącym 19. kolejkę Pcimianka zremisowała z Tempem Białka 0:0. Obie ekipy miały jednak okazje, by przechylić szalę na swoją stronę.

W pierwszej połowie nieco więcej z gry miał zespół z Pcimia. Przed szansą na gola stanął wtedy Luberda, ale akcji nie skończył dobrym strzałem - i Wałach obronił.

Po przerwie mecz był ciekawszy, a gorące sytuacje po obu stronach boiska. Najpierw, w 50 min po rzucie rożnym, Janeczek z bliska nie dał rady Dulowi, a przy poprawce chybił. Z kolei kwadrans później to goście byli w opałach, gdy przez pół boiska Kowalski pobiegł na samotne spotkanie z Wałachem, no i górą w tym pojedynku okazał się bramkarz.

Za moment piłka znalazła się w siatce Pcimianki - po strzale Hutyrii. Sędzia jednak orzekł spalonego.

Wieczysta Kraków - Garbarnia II Kraków

Wieczysta - Garbarnia II. Dwucyfrówka w debiucie Guerriera. ...

Pcimianka – Tempo Białka 0:0

Pcimianka: Dul – Chochlinski, K. Pandyra, Kowalczyk, Korczyk – Luberda (62 N. Zalejski), D. Pandyra (70 Mizera), Kowalski, Sołtys, D. Zalejski – Onwudi.
Tempo: Wałach – Gruca, Mentel, Talaga, Groń - Palarczyk, Puzik, Kamiński, Hutyria (72 Basiura), Janeczek (85 Fujak) - Piekarczyk (72 Wacławik).
Sędziował: Rafał Arendarczyk (Nowy Targ). Żółte kartki: Sołtys, Dudek (na ławce) - Mentel, Piekarczyk. Widzów: 200.