Jagiellonia Białystok - Cracovia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Probierz odczaruje Białystok?

1 1 połowa

Cracovia

2

1 1 połowa

• Koniec meczu! Jagiellonia wygrywa z Cracovią 3:2 i zrównuje się z Legia i Pasami dorobkiem punktowym!

• Martin Pospisil samodzielnie przebiegł całe boisko i zakończył akcję niecelnym strzałem.

• 5 minut potrwa jeszcze nadzieja Cracovii na remis.

• Ognjen Mudrinski fatalnie marnuje świetną sytuację swojej drużyny! Z 16 metra uderza prosto w dach stadionu.

• Zakotłowało się na boisku. Kilku zawodników obu drużyn wdało się w szarpaninę. Na szczęście szybko zostali rozdzieleni przez Jarosława Przybyła.

• Świetne dośrodkowanie Jakub Wójcickiego, a Taras Romańczuk z 13 metra huknął pod samą poprzeczkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Taras Romańczuk!

• Centymetrów zabrakło, a Jagiellonia wyszłaby na prowadzenie! Tomas Romańczuk uderza minimalnie niecelnie!

• Ostatnia zmiana tego meczu. Ireneusz Mamrot wypuszcza w bój Ognjena Mudrinskiego, który zmienia Tomasa Prikryla.

• Strzał głową Bartosza Kwietnia leci minimalnie nad bramką!

• Bartosz Kwiecień ukarany żółtą kartką.

• Dobry strzał Bartosza Bida i piłkę końcówkami palców paruje Pesković.

• Michał Probierz decyduje się na ostatnią zmianę. Sylwester Lusiusz zmieniony przez Milana Dimuna.

• Bartosz Kwiecień pojawia się na murawie w miejsce Juana Camary.

• Jesus Imaz zdobywa bramkę, ale sędzia liniowy podnosi chorągiewkę. Był spalony.

• Bojan Cecarić doszedł do strzału, ale zabrakło mu dokładności.

• Jakub Wójcicki potrzebuje pomocy medycznej po starciu z rywalem.

• Patryk Klimala żegnany jest brawami, w jego miejsce wchodzi Bartosza Bida.

• Bojan Cecarić pojawia się na murawie w miejsce Tomasa Vestenickiego.

• Pelle van Amersfoort spokojnie minął kilku rywali, dograł w pole karne, a tam Lopes pakuje ją do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Znowu szybko mamy remis! Rafael Lopes!

• Napastnik Jagiellonii jest w znakomitej formie! Znowu wykorzystał swoją szybkość i mocnym strzałem pokonuje Peskovicia! Jagiellonia na prowadzeniu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Patryk Klimala po raz drugi!

• Mocne płaskie uderzenie Patryka Klimali, tylko że tym razem świetnie broni Pesković.

• Pelle van Amersfoort oddał niezły strzał, tylko że minimalnie niecelny.

• Byliśmy świadkami kuriozalnej sytuacji, która na moment przerwała mecz. W przerwie meczu odbył się konkurs noszenia węgla i jeden z kibiców "zgubił" zawartość worka. Na murawie pojawił się pas węgla i było trzeba go pozbierać. Na szczęście potrwało to tylko chwilę.

• Wracamy na ul. Słoneczną w Białymstoku! Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! Poziom niestety nie zachwyca. Podobać mógł się tylko początek meczu. Jak będzie po przerwie? Przekonamy się za 15 minut!

• Janusz Gol wycina rywala i ogląda żółtą kartkę.

• Sędzia dorzuca do pierwszej połowy 4 minuty.

• Michał Probierz za żywe protesty w stronę sędziego zostaje ukarany żółtą kartką.

• Tym razem Damian Węglarz bardzo pewnie wyłapuje piłkę i Jagiellonia uspakaja sytuację.

• Damian Węglarz bardzo niepewnie łapie piłkę co próbowali wykorzystać zawodnicy Cracovii. Tym razem jednak się nie udało.

• Martin Pospisil przerywa kontratak rywala i ogląda żółtą kartkę.

• Patryk Klimala znalazł miejsce do oddania strzału, który jednak został zablokowany.

• Zakotłowało się pod polem karnym Cracovii, ale defensorzy Pasów zdołali wybić piłkę.

• Seria dośrodkowań posłanych w pole karne Jagiellonii, ale żadne nie przynosi pożądanego efektu.

• Oleksiej Dytyatev nie da rady kontynuować gry i opuszcza murawę. W jego miejsce pojawia się Kamil Pestka.

• Jakub Wójcicki dośrodkował w pole karne, a tam Patryk Klimala przegrywa pojedynek główkowy.

• Tomas Vestenicky pędził w stronę bramki, ale Guilherme idealnie czysto wybija mu futbolówkę spod nóg.

• Dzieje się w pierwszych minutach meczu! Patryk Klimala wykorzystał swoją szybkość, minął obrońców i bramkarza rywali i wpakował piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Patryk Klimala szybko odpowiada!

• Michal Siplak dośrodkowywał z rzutu wolnego, nikt nie zdołał przeciąć piłki, ale ona i tak wpadła do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michal Siplak zdobywa bramkę!

• Patryk Klimala był na spalonym i Jagiellonia traci okazję na zdobycie gola.

• Sędzia wznowił mecz i Jagiellonia bardzo szybko mógł otworzyć wynik meczu! Jakub Wójcicki popędził prawą stroną, dograł w pole karne, a tam Jesus Imaz huknął z woleja. Gdyby nie świetna interwencja Peskovicia to byłoby 1:0!

• Mecz już na samym początku musiał zostać przerwany, gdyż kibice gospodarzy wypuścili na murawę falę serpentyn, która zalała pole bramkowe Damiana Węglarza.

• Zawodnicy Jagiellonii rozpoczęli mecz od środka boiska!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• Ciężko wskazać faworyta meczu. Zarówno Jagiellonia jak i Cracovia posiadają w swojej drużynie znakomitych zawodników, którzy mogą odwrócić rolę meczu. W bardzo dobrej formie jest Patryk Klimala, który świetnie zaprezentował się w meczach reprezentacji U-21!

• Dla obu drużyn jest to bardzo ważny mecz. Cracovia dzięki zwycięstwu może uplasować się na drugim miejscu w tabeli natomiast trzy punkty pozwolą Jagiellonii zrównać się punktami z Legią Warszawa i właśnie z Pasami. Kto dzisiaj wygra?

• Dobry wieczór Państwu! Sobotni wieczór z PKO Ekstraklasą kończymy meczem Jagiellonii Białystok z Cracovią! Na relację LIVE z tego pojedynku zaprasza Bartłomiej Modzlewski!

KK

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Jagiellonia Białystok - Cracovia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz / Polska Press

Jagiellonia Białystok - Cracovia ONLINE. W sobotę piłkarze Jagiellonii Białystok skonfrontują się u siebie z Cracovią. Zespół Ireneusza Mamrota w lidze nie wygrał od... sierpnia. Czy wróci na ścieżkę zwycięstw? Początek meczu o godz. 20:30. Relacja LIVE w GOL24!

PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Cracovia ONLINE

Jagiellonia Białystok z kompletu punktów po raz ostatni cieszyła się 30 sierpnia. Po wygranej z Koroną Kielce przyszła seria czterech meczów bez zwycięstwa, co sprawiło, że zespół balansuje na granicy górnej ósemki.
Jagiellonia stwarza mało sytuacji bramkowych. A gdy już się one pojawiają, to szwankuje skuteczność. - Rzeczywiście, w ataku nie wszystko nam wychodziło, tak jak byśmy sobie tego życzyli, aczkolwiek nie uważam, że wina spada tylko na barki ofensywnych piłkarzy. Wszyscy atakujemy i bronimy - przyznaje Taras Romanczuk.

Odkąd Michał Probierz przejął Cracovię w Białymstoku gościł dwa razy. I oba mecze przegrał (0:1 i 1:3). W sobotę będzie chciał przerwać niekorzystną serię. Zwłaszcza, że w piątek wygrała Pogoń. W ten sposób dystans "Pasów" do lidera wzrósł do czterech punktów. - Jagiellonia to na pewno bardzo zróżnicowany zespół – podkreśla Probierz. - Widać, że jest bardzo silny, wzmacniany regularnie. Na transfery w Białymstoku wydają dużo więcej niż my. Zbudowali piękną bazę, miałem okazję ją zobaczyć. Cieszę się, że odchodząc z Jagiellonii zostawiłem ją w dobrym położeniu. Teraz jest już tylko 4 – 5 piłkarzy z mojej drużyny, jak Węglarz, Runje, Romanczuk, Klimala - analizuje szkoleniowiec "Pasów".

W tym sezonie Cracovia pokonała już Jagiellonię w Krakowie 4:2 w meczu Pucharu Polski. - To będzie inne spotkanie – twierdzi Probierz. - Jeden i drugi zespół wyciągnął wnioski z tego meczu. Trener Mamrot z pewnością inaczej ustawi zespół - dodaje.

- Odpadliśmy i bardzo tego żałujemy, bo zależało nam na tych rozgrywkach. Natomiast w tabeli, mimo że jesteśmy na ósmym miejscu, to strata punktowa do lidera się zmniejszyła, co jest pewnego rodzaju paradoksem. Ścisk jest ogromny, dlatego trzeba szukać kompletu punktów, żeby nie gonić później kilku zespołów - podkreśla szkoleniowiec Jagiellonii.

Spotkanie poprowadzi Jarosław Przybył z Kluczborka. Za system VAR odpowiedzialność wezmą Krzysztof Jakubik i Radosław Siejka. Początek o godz. 20:30.

Oglądaj mecz Jagiellonia - Cracovia na żywo online w Player.pl >>>

Nie zagrają:

Jagiellonia: Stefan Scepović.

Cracovia: David Jablonsky, Niko Datković, Mateusz Wdowiak, Rubio.

Jagiellonia Białystok - Cracovia TRANSMISJA TV i STREAM

Spotkanie Jagiellonii z Cracovią pokaże Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Wstęp do meczu od godz. 20. Początek transmisji na żywo o 20:25. Komentuje duet: Bartosz Gleń - Remigiusz Jezierski. W internecie mecz dla abonentów nc+ dostępny na platformie canalplussport.pl.