Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Obie drużyny spotkały się ponownie w Warszawie już w 3....

Jagiellonia Białystok - Legia. Historia spotkań Jagiellonii z Legią. Jarecki, Grosik, bezlitosny Radović i bomba Cernycha [GALERIA]

2008/09 Jagiellonia - Legia

Obie drużyny spotkały się ponownie w Warszawie już w 3. kolejce. Legia nie dała nam szans i wygrała spokojnie 2:0 po bramkach Radovica.

Jagiellończykom udał się jednak rewanż. W marciu 2009 roku przy Słonecznej Jaga wygrała 2:1. To był dramatyczny mecz. W pierwszej połowie bramki strzelali Chinyama i Tomek Frankowski. Zwycięska bramka padła w 90 minucie. A strzelił ją Dariusz Jarecki.

W tym sezonie Legia znowu była 2. natomiast Jagiellonia skoczyła rozgrywki na 8. pozycji.

Słynne miasteczko wypowiada wojnę turystom! Chcą opłat za zwiedzanie cudu natury

Latarnik wyborczy. Sprawdź, jakie masz poglądy polityczne?