MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Jaka al. Róż? Pytamy Czytelników.

REWITALIZACJA. Od dziś na stronie www.dziennikpolski24.pl/nowahuta prezentujemy ankietę pokonkursową, dotyczącą rewitalizacji Nowej Huty. Konkurs został rozstrzygnięty w listopadzie, a prace można oglądać do 16 grudnia w Klubie Technika na os. Centrum C 10.

"Proszę wskazać trzy miejsca w przestrzeni al. Róż i pl. Centralnego, które mogłyby stać się szczególnie atrakcyjne dla mieszkańców" albo "czy przestrzeń al. Róż i pl. Centralnego mogłaby wyglądać jak któraś z tych pokazanych w pracach konkursowych?"- takie pytania znajdują się w ankiecie, którą przygotowało Stowarzyszenie Przestrzeń Ludzie Miasto i Urząd Miasta Krakowa. Otwarta debata na ten temat odbędzie się 15 grudnia, o godz. 18 w Klubie Technika. Wtedy też można przekazać urzędnikom wypełnioną ankietę.

POBIERZ ANKIETĘ

Na konkurs "Aleja Róż - Plac Centralny - koncepcje rewitalizacji" wpłynęło 12 prac. Żadna nie zdobyła I nagrody. Miał on charakter ideowy, ale poszczególne rozwiązania mogą zostać wykorzystane w rewitalizacji Nowej Huty. Dlatego ważny jest teraz głos mieszkańców, którzy mogą wskazać na najciekawsze - według nich - konkursowe pomysły.

Ankieta dostępna jest także na stronie serwisu Dialog Społeczny w Krakowie (www.dialogspoleczny.krakow.pl). Poza spotkaniem w Klubie Technika 15 grudnia, można ją odesłać pocztą elektroniczną na adres: [email protected] lub pocztą tradycyjną: Urząd Miasta Krakowa, Wydział Strategii i Rozwoju Miasta, pl. Wszystkich Świętych 3-4, 31-004 Kraków, pokój 344 z dopiskiem - "ankieta".

Paulina Polak

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski