Jechał autostradą od barierki do barierki. Był kompletnie...

Jechał autostradą od barierki do barierki. Był kompletnie pijany

Paweł Chwał

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Jechał autostradą od barierki do barierki. Był kompletnie pijany

©archiwum

Ponad dwa promile alkoholu wydmuchał na urządzeniu pomiarowym 48-letni kierowca forda transita, którego zatrzymali do kontroli na autostradzie A4 tarnowscy policjanci.
Jechał autostradą od barierki do barierki. Był kompletnie pijany

©archiwum

Zgłoszenie o poruszającym się z prędkością 130 km/h po autostradzie busie, który jechał od skrajnie lewego do prawego pasa ruchu, dyżurny tarnowskiej komendy odebrał telefonicznie od innych użytkowników drogi.

W pogoń za jadącym pasem na Rzeszów samochodem ruszyli policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Tarnowie. Zatrzymali pojazd na MOP-ie Jastrząbka. Kierowca, 48-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego, z bełkotliwą mową, z trudem wytoczył się z szoferki. Badanie trzeźwości nie pozostawiło żadnych złudzeń co do tego, że jest kompletnie pijany. Szczęście, że nie doprowadził do wypadku i nie wyrządził sobie lub komuś krzywdy.

Mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem za prowadzenie pojazdów w stanie nietrzeźwości i sprowadzenie zagrożenia w ruchu lądowym. Grozi mu za to do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Na domiar złego 48-latek nie posiadał prawa jazdy, a na jego koncie są już trzy sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych.

W minionym tygodniu tarnowscy policjanci zatrzymali w sumie 25 nietrzeźwych kierowców, a 10 kierowcom odebrano prawo jazdy.

POLECAMY - KONIECZNIE SPRAWDŹ:


FLESZ: Uwaga kierowcy! Są kolejne nowe znakiKomentarze (5)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Proszę o pomoc..

Andrzej66 (gość)

Zgłoś naruszenie treści

pomagam.pl/andrzejkulis

bardzo proszę o pomoc

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Na jego koncie są już trzy sądowe zakazy

cnb (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 6 / 1

prowadzenia pojazdów i gość dalej jest na wolności - tak działa wymiar sprawiedliwości w tym po....ym kraju. Dostanie czwarty, piąty i siódmy zakaz, aż w końcu zabije niewinnych ludzi i dopiero...rozwiń całość

prowadzenia pojazdów i gość dalej jest na wolności - tak działa wymiar sprawiedliwości w tym po....ym kraju. Dostanie czwarty, piąty i siódmy zakaz, aż w końcu zabije niewinnych ludzi i dopiero wtedy go ta cudaczna kasta sędziowska wsadzi do pudła. Najpierw musi zabić. Ale spróbuj podnieść krzesło w obecności Komorowskiego - idziesz do paki natychmiast. Tak wyglądają działania KASTY - kasta do wymiany. Konstytucjaaaa !zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Czyli zabieranie nic nie daje.

author (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 7

Wnioski? Hłosta, publikacja ryja i wypominki na każdej mszy jakito uj zyje wśród nas. Inaczej kogoś zabije.


Autor komentarza nie dodał zdjęcia
No cooś ty

nd (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 5

taka patologia jest pod szczególną ochroną i opieką prawa w naszym kraju. Nie można opublikować jego nazwiska, miejsca zamieszkania, numeru rejestracyjnego auta, facjaty, no po prostu nic, mogą mu...rozwiń całość

taka patologia jest pod szczególną ochroną i opieką prawa w naszym kraju. Nie można opublikować jego nazwiska, miejsca zamieszkania, numeru rejestracyjnego auta, facjaty, no po prostu nic, mogą mu tylko zabrać prawo jazdy którego nie ma - tyle może mu zrobić ta najwspanialsza kasta sędziowska na świecie, której zazdrości nam cały świat. Do tego jeszcze UE dowaliła RODO, które w ogóle nie pozwala nawet opublikować jego adresu e-mail i telefonu. Tak właśnie działa to "prawo" - gość jest nietykalny i jest najwyższym dobrem narodowym dopóki tylko próbuje ludzi pozabijać. A jak mu się uda, wtedy może go te cudaki spróbują zamknąć. Nic tylko bronić konstytucji.zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
CHłosta rzecz jasna

author (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1

Sorki

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo