Jedna kwarta to za mało

STM
Mecz rozpoczął się po myśli tarnowianek, które w 2 min prowadziły 4-2. Szybko uwidoczniła się jednak przewaga sądeczanek i w 8 min to gospodynie wygrywały 21-7. W drugiej kwarcie zawodniczki Tarelu zaczęły odrabiać straty. W 13 min zmniejszyły dzielący oba zespoły dystans do 9 pkt. (28-19), sześć minut później doprowadziły natomiast do stanu 30-29. Niestety, druga połowa należała już zdecydowanie do miejscowych. Okres gry między 21 a 28 minutą wygrały one aż 25-6 i prowadziły wówczas 61-39. Końcówka trzeciej kwarty przebiegała pod znakiem wyrównanej gry, w 33 min było jednak 79-52, pięć minut później przewaga sądeczanek osiągnęła natomiast rozmiary 36 "oczek" (92-56). W końcowym rozrachunku, osłabione chorobą Joanny Świerczek tarnowianki przegrały to spotkanie 59-94 (15-26, 16-8, 15-33, 13-27).

Koszykówka kadetek

Nie powiodła się koszykarkom MKS-u PM Tarel Tarnów wyprawa do Nowego Sącza, gdzie w kolejnym spotkaniu małopolskiej ligi kadetek podopieczne trenerów Jarosława Wałaszka i Pawła Michalika przegrały z liderem, tamtejszym UKS-em Żak.
   MKS PM Tarel: Anna Kasprzyk 16, Justyna Bychawska 10, Jolanta Filipek 10, Agata Wardzała 8, Monika Steinhof 7, Joanna Świerczek 3, Iwona Juśkiewicz 2, Małgorzata Smętek 2, Katarzyna Zaucha 1, Joanna Ciesielczyk 0. Najwięcej punktów dla UKS-u Żak: Katarzyna Homoncik 26, Justyna Zając 19, Anna Gołąb 16.
   W pozostałych meczach: UKS Iskra Klecza Dolna - CKiS Skawina 87-35, UKS Krynica - Kinga Wieliczka 81-84. Spotkanie: GTK Gorlice - Wisła Kraków zostało przełożone.