Jedyny medal Radwańskiej

PS
Reprezentantka krakowskiego klubu TKKF Azory Jadwiga Radwańska jako jedyna polska zawodniczka wywalczyła medal na mistrzostwach świata kobiet w trójboju siłowym w Ylitornio w Finlandii.

Siłacze TKKF Azory

W zawodach zmagało się około 120 zawodników z całego świata. W kategorii wagowej 43 kg Monika Korpak zajęła 5. miejsce, podobnie jak w kat. 56 kg Maria Szymkowiak. Z kolei Anna Śliwińska w wadze 90 kg i Jadwiga Radwańska (60 k) zajęły 7. pozycję. Ta ostatnia w wyciskaniu uzyskała wynik 110 kg, co dało jej "mały" brązowy medal.
   W Knurowie odbyły się mistrzostwa polski młodzików w wyciskaniu leżąc. W kategorii 60 kg Marek Chrzanowski wycisnął 95 kg i zajął 4. miejsce. W kategorii 67,5 kg Sebastian Babraj z wynikiem 80 kg był ósmy. W wadze 67,5 kg Robert Jeleń wycisnął 100 kg i zajął 7. miejsce. W kategorii 100 kg jego brat Dawid Jeleń wycisnął 165 kg i wygrał. Również on zwyciężył w kategorii open, zdobywając 102,83 pkt. Drużynowo TKKF Azory zajęły ósme miejsce.