Jubileuszowy turniej

PAN
Jest to już dziesiąta, jubileuszowa edycja tej imprezy, w której - dzięki wsparciu radnych z dzielnicy VIII - mogą rywalizować uczniowie z 10 szkół. Obiekty J\*J Sport Center udostępniono organizatorom nieodpłatnie.

W Skotnikach

Na obiektach J\*J Sport Center w Skotnikach rozegrany został turniej piłki nożnej uczniów IV-V klas szkoły podstawowej w ramach Międzyszkolnych Mistrzostw Sportowych Dzielnicy VIII.

Drużyny uczestniczące w turnieju podzielone zostały na dwie grupy po 5 drużyn, grano systemem każdy z każdym. Do gier finałowych awansowały po 2 najlepsze ekipy: SP 40, SP 30, SP 25 i SP 151. Po zaciętych meczach finałowych zwycięzcą turnieju została Szkoła Podstawowa nr 25, która pokonała w finale SP 40. Trzecia miejsca zajęła SP 40, a 4. - SP 30.