Związane z przejazdem kolarzy zmiany w komunikacji publicznej, zapowiedziano w godz. 11.30 - 13. W tym czasie autobusy 224 i 304 pojadą „górną” Wieliczką: ulicami Narutowicza i Piłsudskiego, a linia nr 243 (Kraków - Kokotów - Węgrzce Wielkie) dojedzie tylko do Bieżanowa.
Jeszcze więcej utrudnień będzie 18 lipca, podczas VII etapu TdP - jazdy na czas w Krakowie. W związku z tym wydarzeniem w godz. 13 -19 zmienione zostaną trasy autobusów: 204, 224, 244 i 301. Natomiast „304” będzie kursować inaczej przez cały poniedziałek: w godz. 10-19.
Szczegóły na stronie internetowej www.zikit.krakow.pl.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?