Kalendarz imprez sportowych w Małopolsce w weekend 21-22 sierpnia 2021

art
Piłkarze Cracovii w sobotę 21.08.2021 zagrają u siebie
Piłkarze Cracovii w sobotę 21.08.2021 zagrają u siebie Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
Udostępnij:
Terminarz wybranych zawodów sportowych w Małopolsce, zaplanowanych na weekend 21-22 sierpnia 2021. Piłka nożna do ekstraklasy po ligi juniorów, inne dyscypliny.

PIŁKA NOŻNA

Ekstraklasa: Cracovia - Jagiellonia Białystok (s. 17.30)
I liga: Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica (pt. 20)
II liga: Hutnik Kraków - GKS Bełchatów (s. 17)
III liga: Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik (s. 17.30), Cracovia II - Wólczanka Wólka Pełkińska (n. 13, Cracovia Training Center w Rącznej)
IV liga, grupa wschodnia: Bruk-Bet Termalica II Nieciecza - Poprad Muszyna (pt. 17), Okocimski Brzesko - Dunajec Zakliczyn (s. 15), BKS Bochnia - Wolania Wola Rzędzińska (s. 17), Glinik Gorlice - Skalnik Kamionka Wielka (s. 17), Sokół Słopnice - Metal Tarnów (s. 17.30), Limanovia - Radłovia (s. 17.30), Watra Białka Tatrzańska - Kolejarz Stróże (s. 17.30), Tarnovia - Jarmuta Szczawnica (n. 17), Wierchy Rabka-Zdrój - Lubań Maniowy (n. 18)
IV liga, grupa zachodnia: Clepardia Kraków - Unia Oświęcim (s. 11), Wiślanie Jaśkowice - Orzeł Ryczów (s. 11), Jutrzenka Giebułtów - Pcimianka Pcim (s. 11), TS Węgrzce - LKS Jawiszowice (s. 11), Sokół Kocmyrzów - Dalin Myślenice (s. 17), KS Chełmek - Słomniczanka (s. 17), Garbarnia II Kraków - Beskid Andrychów (n. 17), Wiślanka Grabie - MKS Trzebinia (n. 17), Tempo Białka - Wieczysta Kraków (n. 17)

Centralna Liga Juniorów U-18: Wisła Kraków - Stal Rzeszów (s. 12.15, Myślenice, ul. Zdrojowa)
CLJ U-17: Wisła Kraków - AP TOP 54 Biała Podlaska (s. 15, Myślenice, ul. Zdrojowa)
CLJ U-15: Cracovia - Stal Rzeszów (s. 12), Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków (s. 13, stadion Biegoniczanki)
Małopolska Liga Juniorów: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Grybovia (s. 10), Puszcza Niepołomice - Pcimianka (s. 10, w Podłężu), Limanovia - Dunajec Nowy Sącz (s. 10), Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków (s. 11, w Stóżach), AP Profi Kraków - MKS Trzebina (s. 11, boisko AWF Kraków), Unia Tarnów - Orzeł Myślenice (s. 17), CANPACK Okocimski Brzesko - Górnik Wieliczka (n. 10), Podhale Nowy Targ - Beskid Andrychów (n. 10)

Ekstraliga kobiet: Tarnovia - TME UKS SMS Łódź (s. 11.45, w Woli Rzędzińskiej)
II liga kobiet: Respekt Myślenice - Wanda Kraków (s. 13), Podgórze Kraków - MGUKS Pogoń Zduńska Wola (n. 17), Prądniczanka Kraków - KSP Kielce (n. 18)

BIEGI

Bieg Granią Tatr (s. 4, start - Siwa Polana, meta - przy budynku Dyrekcji TPN w Kuźnicach)
II Bieg Na Zaporę (Świnna Poręba, n. 10, start i meta na czole zapory zbiornika wodnego Świnna Poręba)

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

Memoriał Anny i Artura Wernerów (przystań KS Pieniny Szczawnica, s. 9.30, n. 9.30)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mistrzostwa w Polsce zwiększą popularność strzelectwa i rugby

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Polski
Dodaj ogłoszenie