Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 12-13 stycznia

Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 12-13 stycznia

art

Gazeta Krakowska

Gazeta Krakowska

13 stycznia na torze Kolna w Krakowie odbędą się zawody w slalomie kajakowym

13 stycznia na torze Kolna w Krakowie odbędą się zawody w slalomie kajakowym ©Andrzej Wiśniewski

Kalendarzyk sportowy. Terminarz wybranych zawodów w naszym regionie 12-13 stycznia.
13 stycznia na torze Kolna w Krakowie odbędą się zawody w slalomie kajakowym

13 stycznia na torze Kolna w Krakowie odbędą się zawody w slalomie kajakowym ©Andrzej Wiśniewski

HOKEJ
Ekstraliga:
TatrySki Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie (n. 17)

SIATKÓWKA
I liga kobiet:
Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Uni Opole (s. 18)
II liga mężczyzn: MKS Andrychów - Volley Rybnik (s. 17)
II liga kobiet: Pogoń Proszowice - Maraton Krzeszowice (s. 18)

>>> QUIZ: Jak dobrze znasz stadiony i boiska piłkarskie w Małopolsce <<<

KOSZYKÓWKA
I liga kobiet:
Good Lood AZS PK Kraków - Tęczna Leszno (n. 16)
I liga mężczyzn: AZS AGH Kraków - Enea Astoria Bydgoszcz (n. 18.30)
II liga kobiet: Contimax MOSiR Bochnia - Wisła CanPack II Kraków (s. 11), Ikar Niepołomice - Politechnika Szkoła Gortata Kraków (s. 17)
II liga mężczyzn: Wisła Kraków - Daas Basket Hills Bielsko-Biała (s. 17)

PIŁKA RĘCZNA
I liga kobiet:
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - SPR Sośnica Gliwice (s. 12.30), SPR Olkusz - MKS San Jarosław (n. 18)
II liga mężczyzn: MOSiR Bochnia - Wisła Sandomierz (s. 18)

PIŁKA NOŻNA
Memoriał Stanisława Syrdy
(s. 8, n. 9, hala Bronowianki Kraków)

KAJAKARSTWO GÓRSKIE
Noworoczny Slalom Równoległy
(n. 11, tor przy ul. Kolnej w Krakowie)




DZIEJE SIĘ W SPORCIE - KONIECZNIE SPRAWDŹ:


DZIEJE SIĘ W SPORCIE - KONIECZNIE SPRAWDŹ:




TOP Sportowy24: Które gwiazdy sportu mają najwięcej dzieci?

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Sport z kraju i ze świata

Zobacz więcej na Sportowy24.pl

Tabela Ekstraklasy

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
1 Lechia Gdańsk Live 20 42 12 6 2 34-17
2 Legia Warszawa Live 20 39 11 6 3 34-20
3 Lech Poznań Live 20 33 10 3 7 32-23
4 Jagiellonia Białystok Live 20 33 9 6 5 34-29
5 Pogoń Szczecin Live 20 31 9 4 7 28-24
6 Piast Gliwice Live 20 31 8 7 5 27-23
7 Korona Kielce Live 20 31 8 7 5 25-23
8 Wisła Kraków Live 20 29 8 5 7 33-29
9 Cracovia Live 20 27 7 6 7 20-21
10 Arka Gdynia Live 20 25 6 7 7 30-28
11 Zagłębie Lubin Live 20 24 7 3 10 31-32
12 Miedź Legnica Live 20 21 5 6 9 21-35
13 Wisła Płock Live 20 20 4 8 8 30-37
14 Śląsk Wrocław Live 20 18 4 6 10 27-30
15 Górnik Zabrze Live 20 17 3 8 9 23-37
16 Zagłębie Sosnowiec Live 20 12 2 6 12 24-45

Wideo