MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 14-16 czerwca 2024 roku

Artur Bogacki
W weekend gra jeszcze IV liga
W weekend gra jeszcze IV liga Wojciech Matusik / Polska Press
Terminarz wybranych zawodów sportowych, planowanych w województwie małopolskim od piątku do niedzieli 14-16 czerwca 2024 r.

PIŁKA NOŻNA
IV liga: Wisła II Kraków - Wolania Wola Rzędzińska (s. 11, stadion Prądniczanki), Niwa Nowa Wieś - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza (s. 12), Limanovia Limanowa - Dalin Myślenice (s. 14), Watra Białka Tatrzańska - Barciczanka Barcice (s. 17), Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Orzeł Ryczów (s. 17), Glinik Gorlice - Beskid Andrychów (s. 17:30), BKS Bochnia - LKS Jawiszowice (s. 18), Unia Oświęcim - Poprad Muszyna (n. 11:30)

V liga, grupa wschodnia: Tarnovia Tarnów - Orzeł Dębno (s. 10:30), Okocimski Brzesko - Unia II Tarnów (s. 11), Dunajec Zakliczyn - Zalesianka Zalesie (s. 16), Orkan Szczyrzyc - Podhalanin Biecz (s. 17), Kolejarz Stróże - Dunajec Nowy Sącz (s. 17), Sokół Słopnice - Sandecja II Nowy Sącz (s. 17:30), GKS Drwinia - LKS Szaflary (n. 11)

V liga, grupa zachodnia: Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada - KS Chełmek (s. 17), Sokół Kocmyrzów - Radziszowianka Radziszów (s. 17), Jutrzenka Giebułtów - Orzeł Piaski Wielkie (s. 17), Skawa Wadowice - Błękitni Modlnica (s. 17), Pcimianka Pcim - KS PKM Olkusz - mecz odwołany, goście zrezygnowali z wyjazdu

Baraż o awans do grupy wschodniej V ligi, półfinał: Huragan Waksmund - LKS Zagórzany
Baraże o awans do grupy zachodnie V ligi, półfinały: Pogoń Kraków - Brzezina Osiek (s. 17), Orzeł Myślenice - Zieleńczanka Zielonki (s. 17)

II liga kobiet: Respekt Myślenice - Unia Lublin (n. 15)

ŻUŻEL
Turniej amatorów Kraków Speedway Camp (n. 12:30, stadion Wandy Kraków)

FUTBOL AMERYKAŃSKI
PFL1: Kraków Kings - Warsaw Mets (n. 15, stadion Nadwiślanu Kraków)

KAJAKARSTWO GÓRSKIE
Puchar Świata (slalom - pt. 8:30 eliminacje C-1, s. 14 i 16:50 półfinały i finały K-1, s. 9 i 11:35 półfinały i finały C-1; kayak cross - n. 8:45 eliminacje, 11:15 faza pucharowa, 12:55 półfinały, 13:15 finały; tor kajakowy Kolna w Krakowie)

SIATKÓWKA PLAŻOWA
Turniej kobiet VW Beach Pro Tour Futures by Orlen Paliwa (pt. 9:30-19 - faza grupowa; s. 10 - faza grupowa, s. 14:50 - baraże, s. 18 - ćwierćfinały; n. 10 - półfinały, n. 13:30 - mecz o 3. miejsce, n. 14:30 - finał; wszystkie mecze na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską w Krakowie)

KOLARSTWO
Mini Podhale Tour w kolarstwie szosowym - Grand Prix Łętowni (s. 13:45, parking przy SP w Łętowni)
Puchar Tarnowa MTB XCO (n. 10, park biegowy Marcinka na górze św. Marcina w Tarnowie)

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ślubowanie olimpijczyków - wywiad Przemysław Zamojski

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski