Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 17-18 listopada

Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 17-18 listopada

Artur Bogacki

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Garbarnia w sobotę gra w Krakowie

Garbarnia w sobotę gra w Krakowie ©Andrzej Banas / Polska Press

Terminarz imprez sportowych w naszym regionie 17-18 listopada 2018.
Garbarnia w sobotę gra w Krakowie

Garbarnia w sobotę gra w Krakowie ©Andrzej Banas / Polska Press

PIŁKA NOŻNA
I liga
: Garbarnia Kraków - Warta Poznań (s. 12.45, stadion przy ul. Reymonta)

III liga: Podhale Nowy Targ - Stal Rzeszów (s. 13), Wiślanie Jaśkowice - Motor Lublin (s. 13, Stadion Miejski w Skawinie), Soła Oświęcim - Hutnik Kraków (s. 14)

Puchar Polski - Podokręg Brzesko, III runda: Pagen Gnojnik - Jadowniczanka (s. 11),
Podokręg Bochnia, III runda: Novi Rzezawianka - BKS Bochnia (s. 12.30), Szreniawa Nowy Wiśnicz - Tarnavia (n. 12), Ceramika Muchówka - GKS Drwinia (n. 13);
Podokręg Gorlice, finał: LKS Uście Gorlickie - Glinik Gorlice (s. 12.30);
Podokręg Tarnów, półfinał: Dunajec Zbylitowska Góra - Dunajec Zakliczyn (s. 13.30);
Podokręg Wieliczka, IV runda: Wolni Kłaj - Wiślanka Grabie (s. 12), Nadwiślanka Nowe Brzesko - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie (n. 12),
Podokręg Chrzanów, finał: Victoria Jaworzno - Nadwiślanin Gromiec (n. 13).

Centralna Liga Juniorów: U-18: Cracovia - Śląsk Wrocław (n. 12); U-17: Wisła Kraków - Cracovia (s. 11); U-15: Sandecja Nowy Sącz - Akademia Piłkarska 21 Kraków (s. 11)

HOKEJ
Ekstraklasa:
Unia Oświęcim - Węglokoks Krajowy Polonia Bytom (n. 17), TatrySki Podhale Nowy Targ - Zagłębie Sosnowiec (n. 18), Comarch Cracovia - Energa Toruń (n. 18.30)

SIATKÓWKA
I liga kobiet:
7R Solna Wieliczka - Enea Energetyk Poznań (s. 18)

KOSZYKÓWKA
II liga mężczyzn:
Wisła Kraków - MCKiS Jaworzno (s. 18).
II liga kobiet: Wisła CanPack II Kraków - Contimax MOSiR Bochnia (s. 14), Żak Nowy Sącz - MLKS MOS Rzeszów (s. 16.30)

PIŁKA RĘCZNA
I liga mężczyzn:
SPR PWSZ Tarnów - Padwa Zamość (s. 18)
I liga kobiet: SPR Olkusz - FutureNet Imperium Katowice (s. 17)
II liga mężczyzn: MOSiR Bochnia - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce (n. 15)




DZIEJE SIĘ W SPORCIE - KONIECZNIE SPRAWDŹ:




TOP Sportowy24: Które gwiazdy sportu mają najwięcej dzieci?

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Sport z kraju i ze świata

Zobacz więcej na Sportowy24.pl

Tabela Ekstraklasy

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
1 Lechia Gdańsk Live 20 42 12 6 2 34-17
2 Legia Warszawa Live 20 39 11 6 3 34-20
3 Lech Poznań Live 20 33 10 3 7 32-23
4 Jagiellonia Białystok Live 20 33 9 6 5 34-29
5 Pogoń Szczecin Live 20 31 9 4 7 28-24
6 Piast Gliwice Live 20 31 8 7 5 27-23
7 Korona Kielce Live 20 31 8 7 5 25-23
8 Wisła Kraków Live 20 29 8 5 7 33-29
9 Cracovia Live 20 27 7 6 7 20-21
10 Arka Gdynia Live 20 25 6 7 7 30-28
11 Zagłębie Lubin Live 20 24 7 3 10 31-32
12 Miedź Legnica Live 20 21 5 6 9 21-35
13 Wisła Płock Live 20 20 4 8 8 30-37
14 Śląsk Wrocław Live 20 18 4 6 10 27-30
15 Górnik Zabrze Live 20 17 3 8 9 23-37
16 Zagłębie Sosnowiec Live 20 12 2 6 12 24-45

Wideo