MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 19-21 kwietnia 2024 roku

Artur Bogacki
Artur Bogacki
W niedzielę derby Cracovia - Puszcza Niepołomice
W niedzielę derby Cracovia - Puszcza Niepołomice Wojciech Matusik
Terminarz wybranych zawodów sportowych planowanych w Małopolsce od piątku do niedzieli (19-21 kwietnia 2024 roku). W ekstraklasie piłkarskiej będą derby Małopolski: Cracovia - Puszcza; w II lidze Sandecja zmierzy się z Hutnikiem Kraków.

PIŁKA NOŻNA
Ekstraklasa: Cracovia - Puszcza Niepołomice (n. 12:30)
I liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Katowice (n. 18)
II liga: Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków (s. 17:30, stadion Puszczy Niepołomice)
III liga: Wieczysta Kraków - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (s. 12), Podhale Nowy Targ - Orlęta Radzyń Podlaski (s. 13)

IV liga: Poprad Muszyna - Beskid Andrychów (s. 12), MKS Trzebinia - Wolania Wola Rzędzińska (s. 13:30), Niwa Nowa Wieś - Wisła II Kraków (s. 16), Dalin Myślenice - Lubań Maniowy (s. 16), BKS Bochnia - Glinik Gorlice (s. 17), Limanovia Limanowa - Watra Białka Tatrzańska (s. 17), Bruk-Bet Termalica II Nieciecza - Orzeł Ryczów (n. 11), Unia Oświęcim - Barciczanka Barcice (n. 17)

V liga, grupa wschodnia: Unia II Tarnów - LKS Szaflary (s. 11), Tarnovia Tarnów - Metal Tarnów (s. 16), Orkan Szczyrzyc (s. 16), Sandecja II Nowy Sącz - Podhalanin Biecz (n. 11, boisko Heleny), Kolejarz Stróże - GKS Gromnik (n. 14), Okocimski Brzesko - Zalesianka Zalesie (n. 16), Dunajec Zakliczyn - Sokół Słopnice (n. 17), Orzeł Dębno - Dunajec Nowy Sącz (n. 17)

V liga, grupa zachodnia: Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Tempo Białka (s. 16), Skawa Wadowice - Pcimianka Pcim (s. 16), Błękitni Modlnica - Jutrzenka Giebułtów (s. 17), Radziszowianka Radziszów - KS Chełmek (s. 17), KS PKM Olkusz - Orzeł Piaski Wielkie (s. 17), Garbarnia II Kraków - Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada (n. 12:30)

Centralna Liga Juniorów U-17: Sandecja Nowy Sącz - Cracovia (s. 14, boisko CSR w Stróżach)
Centralna Liga Juniorów U-15: Cracovia - KKP Korona Kielce (s. 12, w Rącznej), Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz (s. 12)

Ekstraliga kobiet: UJ Kraków - AP Orlen Gdańsk (s. 13, stadion Prądniczanki)
I liga kobiet: UKS 3 Weronica Staszkówka/Jelna - Sportowa Czwórka Radom (n. 17, stadion w Siennej)

FUTSAL
Ekstraliga kobiet: Amplus Słomniczanka Słomniki - UJ Kraków (s. 18)
I liga mężczyzn: AZS UEK Kraków - AZS UŚ Katowice (n. 17)

PIŁKA RĘCZNA
Superliga mężczyzn: Grupa Azoty Unia Tarnów - Wybrzeże Gdańsk (pt. 18)
I liga mężczyzn: AZS AGH Kraków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (s. 17)
II liga mężczyzn: Hutnik Kraków - MOSiR Bochnia (n. 15)

KOSZYKÓWKA
I liga kobiet: Contimax MOSiR Bochnia - Sokołów SA Sokołów Podlaski (s. 18)

SIATKÓWKA
Turniej finałowy o awans do II ligi kobiet, grają: Bronowianka-Galicja Kraków, Centrum Pszczyna, TSS Gdańsk, AS Zduńska Wola (pt. 17, 19, s. 12, 16, n. 10, 12, hala Bronowianki)

TENIS STOŁOWY
I liga kobiet: Bronowianka Kraków - AZS Politechnika Lublin (s. 16). Gorce Nowy Targ - KTS Gliwice (s. 16)

KAJAKARSTWO GÓRSKIE
Puchar Prezydenta Miasta Krakowa w slalomie (s. 9, 13:30, n. 9, 13:30)

ŻUŻEL
KLŻ: Unia Tarnów - Polonia Piła (s. 14) - odwołany z powodu niekorzystnej pogody

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Szymon Grabowski: Miejsce Lechii jest w ekstraklasie, Arki również

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski