Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 2-4 listopada

Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 2-4 listopada

redab

Gazeta Krakowska

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

©Wojciech Matusik

©Wojciech Matusik

PIŁKA NOŻNA
Ekstraklasa:
Cracovia - Miedź Legnica (s. 15.30)

I liga:
Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice (s. 17, stadion przy ul. Reymonta)
Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie (s. 17.45)

III liga:
Podhale Nowy Targ - Moto Lublin (s. 13)
Wiślanie Jaśkowice - Sokół Sieniawa (s. 14, Stadion Miejski w Skawinie)
Soła Oświęcim - Wisła Puławy (s. 14)

IV liga, grupa zachodnia:
Słomniczanka - Orzeł Ryczów (s. 13)
Dalin Myślenice - Górnik Wieliczka (s. 14)
Unia Oświęcim - Pcimianka (s. 14)
MKS Trzebinia - KS Olkusz (s. 14)
Orzeł Piaski Wielkie - Clepardia Kraków (n. 11)
Węgrzcanka - Wiślanka Grabie (n. 14)
Jawiszowice - Beskid IV liga, grupa wschodnia: Andrychów (n. 14)
Kaszowianka - Jutrzenka Giebułtów (n. 14)

IV liga, grupa wschodnia:
Poprad Muszyna - Tarnovia (s. 11.30)
Szaflary - Sandecja II (s. 13)
CanPack Okocimski Brzesko - BKS Bochnia (s. 13)
Orkan Szczyrzyc - Glinik Gorlice (s. 13)
Limanovia - Drwinia (s. 13)
Dunajec Zakliczyn - Unia Tarnów (n. 13)
Watra Białka Tatrzańska - Olimpia Pisarzowa (n. 13)
Lubań Maniowy - Barciczanka (n. 13)

Ekstraliga kobiet: AZS UJ Kraków - Polonia Poznań (s. 12, boisko przy ul Niebieskiej)

I liga kobiet: Respekt Myślenice - Wanda Kraków (n. 14)

CLJ - U-18: Wisła Kraków - Arka Gdynia (s. 12, stadion w Zabierzowie)
U-17: Wisła Kraków - Resovia (n. 12)
U-15: Sandecja - Juventa Starachowice (s. 14)
AP 21 Kraków - Wisła Kraków (s. 15, boisko przy ul. Dekerta)

INNE DYSCYPLINY ----->>>
1 »

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Sport z kraju i ze świata

Zobacz więcej na Sportowy24.pl

Tabela Ekstraklasy

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
1 Lechia Gdańsk Live 20 42 12 6 2 34-17
2 Legia Warszawa Live 20 39 11 6 3 34-20
3 Lech Poznań Live 20 33 10 3 7 32-23
4 Jagiellonia Białystok Live 20 33 9 6 5 34-29
5 Pogoń Szczecin Live 20 31 9 4 7 28-24
6 Piast Gliwice Live 20 31 8 7 5 27-23
7 Korona Kielce Live 20 31 8 7 5 25-23
8 Wisła Kraków Live 20 29 8 5 7 33-29
9 Cracovia Live 20 27 7 6 7 20-21
10 Arka Gdynia Live 20 25 6 7 7 30-28
11 Zagłębie Lubin Live 20 24 7 3 10 31-32
12 Miedź Legnica Live 20 21 5 6 9 21-35
13 Wisła Płock Live 20 20 4 8 8 30-37
14 Śląsk Wrocław Live 20 18 4 6 10 27-30
15 Górnik Zabrze Live 20 17 3 8 9 23-37
16 Zagłębie Sosnowiec Live 20 12 2 6 12 24-45

Wideo