MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 25-26 maja 2024 roku

Artur Bogacki
Artur Bogacki
Wisła w niedzielę zagra u siebie
Wisła w niedzielę zagra u siebie Andrzej Banas
Terminarz wybranych zawodów sportowych, planowanych w Małopolsce na sobotę i niedzielę 25-26 maja 2024 r. To już ostatnie mecze w ligach centralnych (w sezonie zasadniczym, możliwe są baraże), nasze drużyny walczą o awans i utrzymanie.

PIŁKA NOŻNA
Ekstraklasa: Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice (s. 17:30, stadion Cracovii)
I liga: Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza (n. 15)
II liga: Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz (s. 14), Sandecja Nowy Sącz - Kotwica Kołobrzeg (s. 14, stadion Puszczy Niepołomice)
III liga: Wiślanie Jaśkowice - Orlęta Radzyń Podlaski (s. 13, stadion Milenium Skawina), Garbarnia Kraków - Podlasie Biała Podlaska (s. 15)

IV liga: Bruk-Bet Termalica II Nieciecza Wisła II Kraków (s. 11), Orzeł Ryczów - Barciczanka Barcice (s. 15), Lubań Maniowy - Wolania Wola Rzędzińska (s. 17), Limanovia Limanowa - Niwa Nowa Wieś (s. 17), Unia Oświęcim - BKS Bochnia (s. 17), Dalin Myślenice - Glinik Gorlice (s. 18), LKS Jawiszowice - Watra Białka Tatrzańska (n. 17)

V liga, grupa wschodnia: Dunajec Nowy Sącz - GKS Gromnik (s. 16), Sandecja II Nowy Sącz - GKS Drwinia (n. 11, stadion Heleny Nowy Sącz), Orzeł Dębno - Metal Tarnów (n. 13), Unia II Tarnów - Orkan Szczyrzyc (n. 16), Kolejarz Stróże - Tarnovia Tarnów (n. 16), Podhalanin Biecz - Dunajec Zakliczyn (n. 16:30), LKS Szaflary - Zalesianka Zalesie (n. 17), Okocimski Brzesko - Sokół Słopnice (n. 17)

V liga, grupa zachodnia: Skawa Wadowice - KS PKM Olkusz (s. 12), Tempo Białka - KS Chełmek (s. 17), Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Jutrzenka Giebułtów (s. 17), Błękitni Modlnica - Radziszowianka Radziszów (s. 17:30), Sokół Kocmyrzów - Wieczysta II Kraków (s. 18), Pcimianka Pcim - Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada (n. 17)

Centralna Liga Juniorów U-17: Cracovia - Hutnik Kraków (n. 13, w Rącznej)
Centralna Liga Juniorów U-15: Garbarnia Kraków - Cracovia (n. 12), Wisła Kraków KKP Korona Kielce (n. 12:30, stadion AWF Kraków)

II liga kobiet: Wanda Kraków - Sokół Kolbuszowa Dolna (n. 17)

BOKS
Grand Prix Małopolski (s. 12, hala MOSiR w Olkuszu)

PŁYWANIE
Puchar Rycerza Kmity (s. 10, basen w Zabierzowie)

BIEGI
Sieprawska Piątka (s. 13, Słoneczny Park w Sieprawiu)
Bieg Pileckiego (s. 17, start i meta na wiadukcie nad autostradą A4 w Jodłówce)
Krakowski Bieg Swoszowicki (n. 9:30, teren Uzdrowiska Kraków-Swoszowice)

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Grosicki kończy karierę, Polacy przed Francją czyli STUDIO EURO odc.5

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski