Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce - 27-29 lipca

Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce - 27-29 lipca

Zdjęcie autora materiału
Artur Bogacki

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

©Wojciech Matusik / Polskapresse Gazeta Krakowska

Terminarz zawodów sportowych w Małopolsce na najbliższy weekend (27-29 lipca).

©Wojciech Matusik / Polskapresse Gazeta Krakowska

PIŁKA NOŻNA
Ekstraklasa: Wisła Kraków - Miedź Legnica (pt. 20.30)

I liga: Puszcza Niepołomice - Stal Mielec (n. 19.23)

Puchar Polski - Olkusz:
Błysk Zederman - LZS Stare Bukowno (s. 17)
Dłubnia Trzyciąż Jangrot - Unia Jaroszowiec (s. 17)

Puchar Polski - Nowy Sącz:
Królovia Królowa Górna - Wicher Mogilno (n. 11)
KPT Nawojowa - Budowlani Jazowsko (n. 11)
Nawoj Nawojowa - Górka Szczereż (n. 17)
Barciczanka II - Biegoniczanka Nowy Sącz (n. 17)
Chruślice Nowy Sącz - Helena Nowy Sącz (n. 17)
Galicja Nowy Sącz - Łosoś Łososina Dolna (n. 17)
Olimpik Powroźnik - Zyndram Łącko (n. 17)
Piątkovia Łęg - Amator Paszyn (n. 17)
Przydonica - Hart Tęgoborze (n. 17)
Tabaszovia - Korzenna (n. 17)
Zamczysko Marcinkowice - Mszalnica (n. 17)
Ubiad - Victoria Witowice Dolne (n. 17)
Świniarsko - Zawisza Rożnów (n. 17)

Puchar Polski - Wadowice:
Wisła Łączany - Sokół Chrząstowice
Bystra - Błyskawica Marcówka
Borowik Bachowice Dąb Paszkówka
Korona Skawinki - Sokół Przytkowice
Lachy Lachowice - Żuraw Krzeszów
Orzeł Wieprz - Huragan Inwałd
Halniak Targanice - Żarek Barwałd Górny (wszystkie - n. 17)

Małopolski Minimundial, półfinały (pt. 10 - turniej w Gołczy, pn. 10 - turniej Libiążu; pn. 10 - turniej w Słopnicach)
---->
1 »

Komentarze (1)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
FESTYN W STANIĄTKACH

Czarni Staniatki (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1

Pokaz sztucznych ogni na BLACK ARENA o godzinie 21:30!!!! ZAPRASZAMY!!!!!

Sport z kraju i ze świata

Zobacz więcej na Sportowy24.pl

Tabela Ekstraklasy

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
1 Lechia Gdańsk Live 15 31 9 4 2 25-15
2 Jagiellonia Białystok Live 15 28 8 4 3 26-18
3 Legia Warszawa Live 15 26 7 5 3 25-18
4 Wisła Kraków Live 15 25 7 4 4 28-19
5 Piast Gliwice Live 15 25 7 4 4 21-18
6 Korona Kielce Live 15 25 7 4 4 18-15
7 Pogoń Szczecin Live 15 22 6 4 5 22-18
8 Lech Poznań Live 15 21 6 3 6 21-21
9 Arka Gdynia Live 15 20 5 5 5 21-17
10 Wisła Płock Live 15 18 4 6 5 23-24
11 Zagłębie Lubin Live 15 17 5 2 8 22-26
12 Śląsk Wrocław Live 15 16 4 4 7 24-22
13 Cracovia Live 15 14 3 5 7 11-18
14 Górnik Zabrze Live 15 13 2 7 6 15-25
15 Miedź Legnica Live 15 13 3 4 8 16-32
16 Zagłębie Sosnowiec Live 15 11 2 5 8 21-33

Wideo