Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce - 9-10 lutego

Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce - 9-10 lutego

redab

Gazeta Krakowska

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Cracovia wraca do gry

Cracovia wraca do gry ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Terminarz zawodów sportowych w naszym regionie w weekend 9-10 lutego.
Cracovia wraca do gry

Cracovia wraca do gry ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

PIŁKA NOŻNA
Ekstraklasa: Cracovia - Piast Gliwice (s. 18)
Sparing: Garbarnia Kraków - Cracovia (n. 12)
Halowe mistrzostwa Krakowa trampkarzy (s. 11, n.11, sztuczne boisko pod balonem Com Com Zone)

PIŁKA RĘCZNA
I liga mężczyzn: SPR PWSZ Tarnów - KSSPR Końskie (s. 18)

KOSZYKÓWKA
I liga kobiet: Good Lood AZS PK Kraków - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra (n. 16)
II liga kobiet: Wisła CanPack II Kraków - AZS Częstochowa (s. 14), Żak Nowy Sacz - ISWJ Wisła (s. 14.30), Pałac Młodzieży "Be ComplEat" Tarnów - UKS La-Basket Piekary Śląski (s. 15)

BIEGI
Bieg Walentynkowy (n .12, start i meta w Parku Jordana w Krakowie)
Turbacz Winter Trail (n. 10, start i meta w Nowym Targu w pobliżu GOPR na Długiej Polanie)

BIEGI NARCIARSKIE
Bieg Podhalański im. Jana Pawła II (s. 11, start i meta na lotnisku w Nowym Targu)

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Puchar Zakopanego w slalomie gigancie (s. 9.30, Kasprowy Wierch)

DZIEJE SIĘ W SPORCIE - KONIECZNIE SPRAWDŹ:




TOP Sportowy24: Które gwiazdy sportu mają najwięcej dzieci?

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Aktualności sportowe

Tabela Ekstraklasy

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
1 Lechia Gdańsk Live 22 46 13 7 2 36-18
2 Legia Warszawa Live 22 42 12 6 4 35-22
3 Jagiellonia Białystok Live 22 39 11 6 5 38-29
4 Korona Kielce Live 22 35 9 8 5 27-24
5 Piast Gliwice Live 22 34 9 7 6 32-25
6 Pogoń Szczecin Live 22 34 10 4 8 32-27
7 Lech Poznań Live 22 33 10 3 9 33-29
8 Cracovia Live 22 33 9 6 7 24-22
9 Wisła Kraków Live 22 32 9 5 8 34-31
10 Zagłębie Lubin Live 22 30 9 3 10 36-33
11 Arka Gdynia Live 22 25 6 7 9 33-33
12 Śląsk Wrocław Live 22 21 5 6 11 29-31
13 Miedź Legnica Live 22 21 5 6 11 21-41
14 Górnik Zabrze Live 22 20 4 8 10 26-40
15 Wisła Płock Live 22 20 4 8 10 30-39
16 Zagłębie Sosnowiec Live 22 15 3 6 13 27-49

Wideo