Kalendarzyk sportowy

pan
Udostępnij:
PIŁKA NOŻNA

Ekstraklasa: Cracovia - GKS Bełchatów (s. 19.15)
Młoda Ekstraklasa: Wisła - ŁKS (n. 17)
II liga: Przebój Wolbrom - Stal Poniatowa (s. 16), Kolejarz Stróże - Jeziorak Iława (n. 17), Sandecja Nowy Sącz - Górnik Wieliczka (n. 16)
III liga: Hutnik - Garbarnia (s. 17), Dalin Myślenice - Unia Tarnów (s. 17), Bruk Bet Nieciecza - Orlicz Suchedniów (n. 16)
IV liga: Alwernia - Poprad Muszyna (s. 11), Gościbia Sułkowice - Sandecja II Nowy Sącz (s. 17), BKS Bochnia - Płomień Jerzmanowice (s. 17), MKS Trzebinia-Siersza - Polan Żabno (s. 17.30), Skawa Wadowice - Limanovia (s. 17), Beskid Andrychów - IKS Olkusz (s. 17.30), Lubań maniowy - Tuchovia (n. 17), Orkan Szczyrzyc - Karpaty Siepraw (n. 17.30), Mogilany - Szreniawa Nowy Wiśnicz (n. 17.30)
V liga Kraków-Wadowice: Spójnia Osiek - KP Chrzanów (s. 17), Śledziejowice - Clepardia (s. 17), Skawinka - Orzeł Piaski Wielkie (s. 17), Świt Krzeszowice - Górnik Brzeszcze (s. 17), Orzeł Balin - Janina Libiąż (s. 17), Borek Kraków - Garbarz Zembrzyce (s. 17.30), Tramwaj Kraków - Słomniczanka (s. 17.30), Wróblowianka - Niwa Nowa Wieś (n. 11)
V liga Tarnów-Nowy Sącz: Skalnik Kamionka Wielka - Dunajec Nowy Sącz (s. 17), Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Orzeł Dębno (s. 17), Dunajec Zakliczyn - Watra Białka Tatrzańska (n. 17), Wisła Grobla - Wisła Szczucin (n. 16), Olimpia Pisarzowa - Gród Podegrodzie (n. 17), Barciczanka - Victoria Witowice Dolne (n. 17), Helena Nowy Sącz - Wolania Wola Rzędzińska (n. 17), Uście Gorlickie - Olimpia Wojnicz (n. 16)
VI liga Kraków: Lotnik Kryspinów - Raba Dobczyce (s. 17.30), Pogoń Skotniki - Zieleńczanka (s. 17), garbarnia II - Piast Wołowice (n. 11), Jordan Zakliczyn - Prądniczanka (n. 17), Sokół Kocmyrzów - Pogoń Miechów (n. 17.30), Błękitni Modlnica - Wieczysta (n. 17.30), Węgrzcanka - Wawel (n. 17.30)
Małopolska liga juniorów: Lubań Tylmanowa - SMS Kraków (s. 11), Okocimski Brzesko - Krakus Nowa Huta (s. 11), Unia Tarnów - Sandecja Nowy Sącz (s. 11), Cracovia - Górnik Wieliczka (s. 11), Wisła - IKS Olkusz (n. 11, stadion w Skawinie), Dalin Myślenice - Garbarnia (n. 11), Kmita Zabierzów - Unia Oświęcim (n. 11), Glinik Karpatia Gorlice - Hutnik (n. 12)
II liga kobiet: Wanda Kraków - Bronowianka (s. 14)
TRIAL
I runda ME kobiet i młodzików, Miękina k/Krzeszowic (n. 9.45)
KOSZYKÓWKA
Ćwierfinał MP kadetek, hala w Tarnowie (s. 16 i 18, n. 10 i 12)
PIŁKA RĘCZNA
I liga mężczyzn: MTS Chrzanów - AZS Politechnika Radom (sob. 18)
Półfinał MP juniorów młodszych, hala w Tarnowie (s. 10 i 12, n. 10 i 12)
KENDO
Indywidualne MP, hala przy ul. Piastowskiej (s. 10), Kraków
LEKKOATLETYKA
Puchar Krakowa, stadion AWF, s. 15
STRZELECTWO SPORTOWE
Puchar Prezesa PZSS (s. 8.30 - strzelnica na Pasterniku i strzelnica Wisły przy ul. Reymonta, n. 8.30 Pasternik) (pan)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie