Wybory samorządowe 2010
Rajski Andrzej Stanisław 60
Glonek Michał 31
Jędrol Maria 59
Derebas Tymoteusz Andrzej 40
Kalata Tadeusz Janusz 55
Krauzowicz-Klich Grażyna Antonina 47
Murzydło Andrzej Józef 48
Kret Bogusław Piotr 47
Szokalska Krystyna Serafina 67
Giełczyński Roman Paweł 33
Janowiak Anna 57
Handzel Tomasz Jarosław 23
Okręg wyborczy Nr 2:
Zapiórkowski Włodzimierz Tadeusz 58
Batkiewicz Marek Rafał 41
Krasiński Michał Piotr 51
Sokół Danuta 52
Bocheński Lesław Krzysztof 54
Ślusarski Franciszek 58
Pawlikowski Maciej Józef 20
Szkaradziński Adam Zdzisław 37
Łapsa Danuta 61
Bandyk Małgorzata Anna 45
Krauzowicz Krystyna Małgorzata 24
Łapsa Wojciech Jan 32
Staszel Marek Jan 42
Bocheński Piotr Antoni 31
Łukasik Dariusz Jarosław 28
Żelawski Jan Stanisław 54
Okręg wyborczy Nr 3:
Kubowicz Jacek 43
Wcisło Jerzy 65
Pustówka Leszek Jan 55
Łukasik Ryszard 40
Szymczyk Ryszard 56
Hnatik Władysław 69
Ligęza Tadeusz Kazimierz 43
Kudasik Marcin Andrzej 48
Malinowski Piotr Janusz 34
Smoszna Jerzy 54
Wiecheć Mieczysław Wacław 59
Małecki Mateusz Jakub 28
Lech Bartłomiej 25
Jastrzębski Radosław 31
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość zgłosił 24 kandydatów
Okręg Wyborczy Nr 1:
Fryźlewicz Jacek Antoni 50
Tylka Kazimierz 58
Świst Tomasz Tadeusz 36
Tomiak Gracjan Andrzej 26
Szewczyk Andrzej Jan 60
Bachulski Wiesław 32
Okręg wyborczy Nr 2:
Morawa Tadeusz Stanisław 52
Sowiński Jan 59
Samolej Gabriel Marian 49
Tomaszkowicz Jan Andrzej 44
Pawluśkiewicz Maria Magdalena 74
Jeziorek Krystyna Janina 61
Giertler Elżbieta Katarzyna 46
Kobylarczyk Jan 48
Pustułka Katarzyna 67
Okręg wyborczy Nr 3:
Kawka Janusz Jakub 60
Bąkowski Witold 52
Mozdyniewicz Marek Michał 29
Dyrda Katarzyna 37
Klag Wiesław Stefan 48
Florek Wojciech 46
Pałka Marcin Tomasz 23
Fiuk Bogusław Stanisław 48
Sarna Grażyna 40
Komitet Wyborczy Podhalańska Wspólnota Samorządowa zgłosił 42 kandydatów
Okręg wyborczy Nr 1:
Godlewska-Dzioboń Bianka Katarzyna 31
Truty Tadeusz 59
Sięka Zbigniew 60
Ossowski Jan Stanisław 66
Dziubiński Bogdan Krzysztof 52
Klimowski Tadeusz 51
Jachymiak Roberty Franciszek 54
Hornik Tomasz 39
Siaśkiewicz Jan 61
Łapsa Jan Władysław 58
1Pawluśkiewicz Kazimierz Józef 48
Krzystyniak Tomasz Ludwik 38
Okręg wyborczy Nr 2:
Fryźlewicz Marek Stanisław 50
Całusińska Elżbieta 63
Trzciński Józef Franciszek 68
Pawlikowska Ewa Danuta 36
Watycha Stanisław 56
Winiarski Piotr Andrzej 47
Ziemba Jan Antoni 72
Zając Andrzej Zbigniew 43
Teper Marek 60
Wilczek Barbara Jadwiga 36
Chodorowicz Alicja Helena 54
Tarasek Jan Zbigniew 52
Mrugała Paweł Władysław 27
Kusiak Leszek Maciej 49
Augustyn Piotr 53
Mirga Dariusz Janusz 38
Okręg wyborczy Nr 3:
Swalarz Jakub Marek 45
Kopytek Maria 64
Liszka Paweł 31
Kolasa Antoni Władysław 55
Wrona Grzegorz Piotr 38
Majerski Stefan 56
Pieprzak Katarzyna Aldona 20
Jarząbek Piotr Władysław 52
Paluszek Piotr Paweł 34
Wojdyła Danuta 40
Nowak Edward Józef 59
Cyrwus-Zając Joanna Dominika 28
Wójciak Marcin 34
Jagła-Tokarska Kinga Maria 40
Komitet Wyborczy Stowarzyszenie "Nowotarżanie" zgłosił 41 kandydatów
Okręg wyborczy Nr 1:
Wijas Adam Piotr 42
Cyrwus Małgorzata Helena 59
Luberda Grzegorz Tadeusz 27
Kos Katarzyna Anna 32
Rusnak Anna 60
Ujwary Paweł Krzysztof 53
Drużbacka Joanna Izabela 32
Kakuba Tomasz Jan 25
Błaszczyk Anna Danuta 52
Bryczek Piotr 55
Łapsa Andrzej Grzegorz 40
Okręg wyborczy Nr 2:
Rajski Jacenty Wojciech 66
Nieckarz Jadwiga Władysława 54
Dul Adam Hubert 34
Korwin Bogusława Ewa 50
Remiasz Władysław 59
Burdyn Grażyna Bronisława 62
Sobolewski Krzysztof 63
Król Marek Mateusz 54
Korczak Stanisław 62
Firek Stanisław Andrzej 48
Fryźlewicz Przemysław Piotr 37
Rapacki Norbert Roman 43
Taras Łukasz 24
Fudalewicz Piotr Kazimierz 50
Borzęcki Stanisław Andrzej 50
Hajnos Janusz Mariusz 42
Okręg wyborczy Nr 3:
Jelonek Mariusz 45
Matyasik Bogusława Zofia 57
Jachymiak Monika Agata 44
Chowaniec Krzysztof Bogdan 58
Buńda Tomasz Jacek 42
Sięka Jakub Mieczysław 54
Gołębiowski Marcin Andrzej 42
Balikowski Michał 31
Adamczyk Tomasz Łukasz 26
Koterba Tadeusz Paweł 44
Król Dawid 22
Tomasz-Hajnos Elżbieta Marta 40
Leksander Stanisław 57
Sterkowicz Dominik 54
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Obywatelski Nasze Miasto zgłosił 31 kandydatów
Okręg wyborczy Nr 1:
Burdyn Piotr Maciej 39
Ścisłowicz Bartosz Tadeusz 33
Galica Edward Jan 59
Jędrzejczyk Elwira Maria 27
Olbrychtowicz Teresa Anna 55
Pociecha Bogusław Zygmunt 49
Grzywacz Justyna Barbara 44
Bryniarski Dawid Piotr 27
Zubek Szymon Ryszard 25
Okręg wyborczy Nr 2:
Watycha Grzegorz Tomasz 37
Siwak Henryk Krzysztof 48
Bartoszek Joanna 51
Fiedor Danuta Zofia 48
Rzepecka Justyna Marzena 46
Słowakiewicz Marian Franciszek 57
Wagner Małgorzata Maria 46
Budzyk Krzysztof Piotr 37
Wolak Janusz Grzegorz 52
Chrzanowski Krzysztof Bogusław 40
Jedynak Marcin Mateusz 22
Stołowska Joanna Zofia 22
Okręg wyborczy Nr 3:
Tarnowski Janusz Marian 47
Iskrzyńska-Steg Joanna Katarzyna 46
Garbacz Stanisław 58
Różański Leszek Marek 38
Krośniak-Czapińska Teresa 52
Pańczyk Wiesław Mariusz 36
Zagórska Dorota Anna 36
Trzeciak Szymon 26
Lewandowska Edyta Beata 36
Firek Wiesław Jan 26
Komitet Wyborczy Wyborców “Związek Nowotarżan" zgłosił 27 kandydatów
Okręg wyborczy Nr 1:
Mikołajski Lesław Piotr 63
Szokalska-Stefaniak Danuta Janina 58
Gottfried Mieczysław Wacław 70
Wielkiewicz Henryk 34
Stryczek Józef 57
Lach Józef 44
Panek Wiesław 47
Żółtek Marcin Andrzej 34
Wróbel Jan 60
Okręg wyborczy Nr 2:
Fryźlewicz Andrzej 60
Gabor Jan 58
Kolusz Marcin Franciszek 25
Kustorz Danuta Genowefa 45
Futro Kazimierz Marian 58
Japoł Tadeusz Czesław 74
Cisoń Cecylia 63
Turek Sławomir Wojciech 41
Zamorska-Kostela Barbara 60
Okręg wyborczy Nr 3:
Swałtek Andrzej 48
Kowalczyk Stanisław Leon 61
Chowaniec Zbigniew Szczepan 57
Sięka Leszek Stanisław 48
Adamowski Michał Łukasz 25
Pszczoła Jerzy 63
Sroka Andrzej 56
Denenfeld Janusz 57
Łajka Dariusz Stanisław 32
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?