Jacek Żukowski
Karina Lipiarska-Pałka (Grot Zabierzów)
Karina Lipiarska-Pałka (Grot Zabierzów) Archiwum klubu
Karina Lipiarska-Pałka zanotowała udany występ w memoriale Mieczysława Nowakowskiego w Warszawie.

Start ten potwierdził wysoką formę Kariny, która odniosła zwycięstwo w kategorii kobiet. Tym razem była to nietypowa konkurencja, strzelanie odbyło się bowiem na dystansie 4x70m. Zabierzowianka uzyskała 1275 punktów, w dwóch seriach wygrywając, a w dwóch będąc druga. Nieznacznie wyprzedziła Magdalenę Śmiałkowską ze Społem Łódź 1272. Trzecia była Małgorzata Góral ze Stelli Kielce, ze znaczną już stratą 1233.

Z kolei w Dobrczu odbyła się II runda Pucharu Polski w kategorii juniorów młodszych. Tutaj z powodzeniem startowała Zuzanna Kościelniak, zajmując w swej kategorii 4. miejsce. W pojedynku o 3. lokatę przegrała z Melanią wyką ze Społem Łódź 0:6. Pierwsze dwa miejsca zajęły reprezentantki Obuwnika Prudnik - wygrała Weronika Święcka, która w finale pokonała Paulinę Pintak 7:3. 8. miejsce zajęła Natalia Kaczmarek z Płaszowianki.

Przed juniorkami młodszymi jeszcze III runda Pucharu Polski w Zamościu 16 czerwca, która ostatecznie zadecyduje o kwalifikacjach do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.