Katarzyna Figura otwarła kino "pod chmurką" w Zakopanem

Katarzyna Figura otwarła kino "pod chmurką" w Zakopanem

SDM

Gazeta Krakowska

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Katarzyna Figura otwarła kino "pod chmurką" w Zakopanem
1/28
przejdź do galerii
Późnym wieczorem w niedzielę 1 lipca br. odbył się pierwszy seans Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane 2018. Tuż przed pokazem filmu odbyło się uroczyste otwarcie kina z władzami miasta oraz Katarzyną Figurą.
Zobacz galerię
– Film jest czymś pięknym i taka inicjatywa, że możemy spędzać lato wypoczywając ze sztuką jest wspaniałą inicjatywą. Kino, film jest taką dziedziną sztuki, która łączy wszystkie inne dziedziny. Obraz, muzyka, literatura, wszystko – mówiła podczas otwarcia kina letniego Katarzyna Figura.

Aktorka jest sentymentalnie związana z Zakopanem, ponieważ właśnie tu grała sceny do swojego pierwszego filmu, o czym przypomnieli organizatorzy wyświetlając na dużym ekranie kadr z filmu.


– Tutaj kręciłam właściwie pierwszy swój film nie będąc jeszcze zawodową aktorką, a studentką szkoły teatralnej – wspominała Figura zachęcając jednocześnie turystów i miejscowych do wspólnego spędzania czasu. – Dzisiejsze czasy zapędzają człowieka w samotność i alienację. Każdy jest ze swoim komputerem i światem. Przestajemy wspólnie nawet jadać – zaznaczyła Figura namawiając do wspólnego oglądania filmów pod chmurką.

ZOBACZ KONIECZNIE:
WIDEO: Co Ty wiesz o Krakowie

Autor: Gazeta Krakowska, Dziennik Polski, Nasze Miasto

Komentarze (1)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
O zgrozo

jan (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 2

Nie otwarła a otworzyła!

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo