Klasa A Chrzanów

ŻUK
1-0 Kwiatkowski 25 (karny), 1-1 Kwiatkowski 70 (gol samob.), 2-1 Bartyzel 73, 3-1 G. Paprot 85.

Arka Babice - Tempo Płaza 3-1 (1-0)

Arka: Proksa - Kasperczyk, Kwiatkowski, Bałys, Zając - G. Paprot, Palka (86 Tryfa-nów), Bartyzel, Batory (86 Pocztowski) - Wierzbic (76 J. Paprot), Mianowski (65 B. Paprot)

Tempo: Kurzak - Dusza, Bogusz (10 Orszu-lik), Adrian Głownia, Ostrzywilk - Oleś-kowicz (64 Motyl), Kowalczyk (77 Barłóg), Bryłka, Dziedzic - Klimek, M. Bała.

Zespół z Płazy, lider rozgrywek, poniósł drugą porażkę w tym sezonie. W 25 minucie po faulu na Wierzbicu sędzia ukatrał gości rzutem karnym, którego pewnie na gola za mienił Kwiatkowski. Ten sam gracz po przerwie skierował piłkę do własnej bramki, ale Arka szybko odpowiedziała golami Bartyzela po strzale z dystansu oraz G. Paprota w sytuacji sam na sam. Mecz toczył się w bardzo trudnych warunkach, sędzia przerwał nawet na chwilę zawody, gdy aura nie pozwałała na normalną grę.

W innych meczach: Ruch Młoszowa - Wisła Jankowice 2-0 (0-0), Odrzywołek, Latko; Korona Lgota - Wolanka Wola Filipowska 2-2 (0-2), Nowak, Knapczyk - Kieres, Nowak; LKS Żarki - Start Kamień 3-0, Nadwiślanka Okleśna - UKS Dulowa 1-4 (0-0), Kościelec Chrzanów - Victoria Zalas 0-3 walkower.

1. Tempo 14 30 29-18

2. UKS Dulowa 14 30 38-18

3. Żarki 14 27 43-22

4. Arka 14 27 39-22

5. Wolanka 14 24 37-26

6. Błyskawica 14 24 22-21

7. Victoria 14 22 24-26

8. Nadwiślanka 14 19 34-30