Klasa A Chrzanów

ŻUK
1:0 Sierakowski (samob.) 1, 1:1 Czak 30, 1:2 Burbeło 43, 1:3 Czak 60. Żółta kartka: Gaj. Widzów: 150.

Wolanka Wola Filipowska - Tęcza Tenczynek 1:3 (1:2)

Wolanka: Mateusz Filipek - Marcin Filipek, Augustynek, Kisielak (70 Śmieszek), Grochal - Kempka, Kłeczek, Kowalski (46 Kieres), Nowak - Kalęba, Gaj (55 Kocot).

Tęcza: Siarkowski - D. Ołpiński (46 Stala, 80 Florczyk), Kuźnik, Wierzba, Kardas - Wadas, Burbeło, Wosik, Kościółek (83 R. Ołpiński) - Izdebski, Czak.

Znakomicie zaczęło się dla gospodarzy, bo już w 1 min objęli prowadzenie. Po uderzeniu z rzutu wolnego pośredniego z połowy boiska błąd popełnił bramkarz gości Sierakowski, który dotknął piłkę i wpadła ona do siatki. Gdyby nie interweniował, to gola by nie było.

Rzuty wolne to był zresztą główny punkt programu jeśli chodzi o to spotkanie. Czak doprowadził bowiem do wyrównania w 30 min. Uderzył z 25 m nad murem i piłka wpadła do siatki. Potem w zamieszaniu podbramkowym do siatki dobił piłkę Burbeło i goście mogli być spokojniejsi o korzystny dla siebie wynik.

W II połowie w roli głównej ponownie wystąpił Czak. Kolejny raz z rzutu wolnego, z odległości podobnej jak przed przerwą, zdobył swego drugiego gola.

W innych meczach: Zgoda Byczyna - SPRiN Regulice 2:2, Wisła Jankowice - Promyk Bolęcin 1:1, UKS Dulowa - Tempo Płaza 3:1, Błyskawica Myślachowice - Korona Lgota 1:2 , Arka Babice - Start Kamień 3:0, Victoria Zalas - Nadwiślanka Okleśna 2:1, Ruch Młoszowa - Nadwiślanin Gromiec 0:7.

1. Nadwiślanin   19   50   68-15

2. Arka   18   45   69-24

3. Wolanka   18   34   47-26

4. Victoria   19   32   48-38

5. Tęcza   18   32   38-36

6. Błyskawica   18   29   41-32

7. Zgoda   18   26   38-28

8. Start   18   24   40-35